Brad Pitt Złote Globy 2017
Fot. Getty Images
O NIM JEST GŁOŚNO!

Pojawienie się Brada Pitta podczas rozdania Złotych Globów było największą sensacją wieczoru! Aktor przyćmił laureatów

Weronika Bruździak-Gębura 10 stycznia 2017 17:15
Brad Pitt Złote Globy 2017
Fot. Getty Images

Brad Pitt wzbudził wielką sensację, gdy pojawił się podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Zwłaszcza, że wyglądał doskonale!

 

W niedzielę wieczorem na scenie hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills pojawił się Brad Pitt. Uśmiechnięty, w świetnie skrojonym garniturze, pewny siebie. W końcu na jego twarzy nie było widać zmęczenia spowodowanego rozwodem z Angeliną Jolie, którym od września 2016 roku żyją media na całym świecie.

 

Aktor rzadko pojawia się publicznie

Pojawienie się Brada Pitta wywołało nie lada poruszenie, bo od czasu rozstania aktor unika publicznych wystąpień. Wyjątek zrobił w listopadzie przy okazji premiery swojego nowego filmu, „Sprzymierzeni”, w którym gra obok Marion Cotillard. Wtedy Brad Pitt też się uśmiechał, jednak na jego twarzy było widać cierpienie i smutek.

 

Pitt podczas gali rozdania Złotych Globów

Inaczej było podczas gali rozdania Złotych Globów. Brad Pitt wyszedł na scenę pewnym krokiem i z szerokim uśmiechem, nonszalancko trzymał ręce w kieszeniach. Wychodząc na scenę otrzymał gorące oklaski od publiczności. Największe od swojego wieloletniego przyjaciela, Matta Damona.

 

 

 

Brad Pitt zapowiedział zwiastun filmu „Moonlight”, który był nominowany w kategorii najlepszy film dramatyczny. Ostatecznie właśnie ten obraz wygrał statuetkę.

 

 

 

Polecamy też: Meryl Streep, Ryan Gosling, Emma Stone. Zobacz oficjalną sesję laureatów Złotych Globów

 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.