Brad Pitt Złote Globy 2017
Fot. Getty Images
O NIM JEST GŁOŚNO!

Pojawienie się Brada Pitta podczas rozdania Złotych Globów było największą sensacją wieczoru! Aktor przyćmił laureatów

Weronika Bruździak-Gębura 10 stycznia 2017 17:15
Brad Pitt Złote Globy 2017
Fot. Getty Images

Brad Pitt wzbudził wielką sensację, gdy pojawił się podczas tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Zwłaszcza, że wyglądał doskonale!

 

W niedzielę wieczorem na scenie hotelu Beverly Hilton w Beverly Hills pojawił się Brad Pitt. Uśmiechnięty, w świetnie skrojonym garniturze, pewny siebie. W końcu na jego twarzy nie było widać zmęczenia spowodowanego rozwodem z Angeliną Jolie, którym od września 2016 roku żyją media na całym świecie.

 

Aktor rzadko pojawia się publicznie

Pojawienie się Brada Pitta wywołało nie lada poruszenie, bo od czasu rozstania aktor unika publicznych wystąpień. Wyjątek zrobił w listopadzie przy okazji premiery swojego nowego filmu, „Sprzymierzeni”, w którym gra obok Marion Cotillard. Wtedy Brad Pitt też się uśmiechał, jednak na jego twarzy było widać cierpienie i smutek.

 

Pitt podczas gali rozdania Złotych Globów

Inaczej było podczas gali rozdania Złotych Globów. Brad Pitt wyszedł na scenę pewnym krokiem i z szerokim uśmiechem, nonszalancko trzymał ręce w kieszeniach. Wychodząc na scenę otrzymał gorące oklaski od publiczności. Największe od swojego wieloletniego przyjaciela, Matta Damona.

 

 

 

Brad Pitt zapowiedział zwiastun filmu „Moonlight”, który był nominowany w kategorii najlepszy film dramatyczny. Ostatecznie właśnie ten obraz wygrał statuetkę.

 

 

 

Polecamy też: Meryl Streep, Ryan Gosling, Emma Stone. Zobacz oficjalną sesję laureatów Złotych Globów

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?