Angelina Jolie, main topic
Fot. Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Ten ślub wstrząśnie Hollywood! Angelina Jolie znów wyjdzie za mąż?! Poznajcie szczegóły

Gabriela Czernecka 3 listopada 2017 18:00
Angelina Jolie, main topic
Fot. Getty Images

 

„Angelina Jolie bierze ślub! Jolie zakochana! Kim jest przyszły mąż Angeliny Jolie?”, tymi hasłami zarzucają internet fani gwiazdy. Od spektakularnego rozstania Angeliny i Brada Pitta zastanawiano się, kiedy aktorzy znów podejmą działania, by się ustatkować. Od jakiegoś czasu mówi się, że Brad Pitt ma dziewczynę, ale okazuje się, że Angelina postanowiła zaskoczyć nie tylko jego, ale i cały świat - Jolie szykuje się do ślubu! 

 

Polecamy: Shiloh Jolie-Pitt, 11-letnia córka Angeliny Jolie i Brada Pitta, rozpoczęła terapię hormonalną, a nawet wybrała dla siebie męskie imię! Jakie?

 

Angelina Jolie i Brad Pitt, czyli koniec wielkiej miłości

Czy faktycznie Angelina Jolie bierze ślub? Jej małżeństwo z Bradem Pittem uznawane było za jedno z najbardziej zgodnych, ale rzeczywistość zweryfikowała oczekiwania ludzi na całym świecie. Naście miesięcy temu na jaw wyszło, że w związku Angeliny Jolie i Brada Pitta od dawna nie dzieje się najlepiej. Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje na temat tego, jak naprawdę wygląda związek pary, wszystko zaczęło się sypać. Nagłe rozstanie, rzekome uzależnienia Pitta i stosowanie przez niego przemocy wobec dzieci, a także liczne zdrady Angeliny. Jak było naprawdę? Tego z pewnością się nie dowiemy. Jedno jest pewne - jeden z najpiękniejszych związków w Hollywood odchodzi w zapomnienie. 

 

Brad otrząsnął się już z rozstania z Angeliną, ma nową partnerkę, a małżeństwo z gwiazdą podsumowuje „trwającym 12 lat piekłem” (!). Zagraniczne media podają, że jest nią 21-letnia Ella Purnell. Dziewczyna jest od niego młodsza o 32 lata, ale jak widać wiek nie stanowi dla nich przeszkody. Zastanawiano się, jak na tę informację zareaguje Angelina Jolie. Jak się okazuje postanowiła "przebić" tę informację wiadomością o rzekomym... ślubie! 

 

Polecamy: Takich słów Brada Pitta o związku z Angeliną Jolie nikt się nie spodziewał: „To było 12 lat piekła!”

oraz: Brad Pitt ma nową dziewczynę! Jest od niego młodsza o...30 lat! Co na to Angelina Jolie?

 

Angelina Jolie bierze ślub?! Poznajcie szczegóły

Jak donoszą zagraniczne serwisy plotkarskie Angelina Jolie już planuje ślub z tajemniczym brytyjskim biznesmenem. Jak podaje Hollywood Life ceremonia ślubna Jolie ma się odbyć w Kambodży, w obrządku buddyjskim. Na razie nie wiadomo jednak kim jest ukochany aktorki. Jak pisze serwis, Angelina tym razem także postawiła na niestandardową suknię ślubną. Przypomnijmy, że podczas ślubu Jolie i Pitta, aktorka miała na sobie białą skromną suknię, która powstała w Atelier Versace. Spektakularne wrażenie robił jednak welon - pojawiły się na nim nadruki przedstawiające rysunki dzieci gwiazdorskiej pary.

 

Tym razem Angelina Jolie zrezygnowała z białej sukni na rzecz... kambodżańskiego stroju narodowego. W ceremonię oczywiście (podobnie jak przy ślubie z Bradem) zaangażowane będą dzieci Angeliny. Siloh, Zahara i Vivienne mają być druhnami. Z kolei Maddox ma być drużbą pana młodego, Knox ma podawać obrączki, a Pax ma być DJ-em. Jemu również przypadnie w udziale upieczenie tortu weselnego. Od razu zaczęto pytać, jak na tę informację zareaguje Brad Pitt. „Brad nie wie o tych planach i podobno Angelina planuje go tym zaskoczyć. Jeśli będzie z tego powodu nieszczęśliwy, jej to nic nie interesuje!”, poinformował serwis Hollywood Life.

 

Wydawało się, że gdy Angelina Jolie i Brad Pitt zdecydowali się na rozwód, to właśnie gwiazda była najbardziej zrozpaczona. Jak się jednak okazuje, dość szybko pocieszyła się po rozstaniu z Pittem... Pytanie tylko, czy  informacje o ślubie Angeliny Jolie są prawdziwe, a może jest to tylko chęć wzbudzenia zazdrości w byłym ukochanym...

 

Angelina Jolie i Amal Clooney
Fot. Getty Images

Brad Pitt i Angelina Jolie
Fot. East News

Polecamy:  Szczere wyznania Angeliny Jolie i Brada Pitta kilka miesięcy po rozstaniu. Czy mają do siebie żal?

oraz: Co było przyczyną rozstania najpiękniejszej pary Hollywood? Nowe doniesienia mediów o zachowaniu Brada Pitta

a także: Piękna Angelina Jolie pozuje pośród dzikich gepardów na okładce „Harper’s Bazaar”. Aktorka zabrała głos w ważnej sprawie!

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.