Fot. Eastnews
O NICH JEST GŁOŚNO

Angelina Jolie żałuje rozwodu z Bradem Pittem? Sensacyjne doniesienia zza Oceanu!

Olga Figaszewska 25 maja 2017 06:30
Fot. Eastnews

Czy niegdyś najpopularniejsza para Hollywood znów będzie razem? Media sugerują, że decyzja o rozwodzie była błędem, a Angelina Jolie będzie walczyła o związek Bradem Pittem. Jaka jest prawda?


 

Angelina czuje się samotna

Uchodzili za małżeństwo idealne. Jolie we wrześniu 2016 roku, w dwa lata po ślubie złożyła pozew o rozwód. Jako powód podała przemoc partnera wobec dzieci, problemy z agresją, nadużywanie alkoholu i narkotyków. Aktorka otrzymała prawo do opieki nad dziećmi. Chociaż gwiazda dopięła swego, nie czuje się do końca szczęśliwa w samotności. Kierowała się złością i frustracją. W tamtym momencie nie zdawała sobie sprawy z tego,  jak będzie wyglądało jej życie po rozstaniu. Podobno tęskni za długimi rozmowami z Bradem. Zarówno ona, jak i dzieci, źle brak jego obecności. „Abstrahując od dzieci, ochrony i służby - nie ma nikogo, żadnego przyjaciela, osoby, której mogłaby zaufać”, donosi jeden z informatorów.

Zobacz też: „To oczywiste, że Brad dalej kocha Angelinę, a ona kocha jego’’. Najpopularniejsza aktorska para wróciła do siebie?!

Jolie wycofa wniosek o rozwód?

W tym czasie, Brad Pitt wyraźnie odciął się od przeszłości i rozpoczyna nowy etap w życiu.  Aktor po raz pierwszy od rozwodu z Angeliną przerwał milczenie i udzielił wyjątkowo poruszającego wywiadu dla magazynu „GQ”, w którym opowiedział o problemach z alkoholem, relacjach z najbliższymi i terapii.  Niedawno Brad Pitt pojawił się na konferencji prasowej w Tokio,  na której promował swój najnowszy film - „War Machine”. Ostatnie wydarzenia, zdaniem niektórych, mają na celu odnowienie kontaktów z rodziną, zwłaszcza dziećmi. Dzięki podjętej terapii, kontakty Angeliny Jolie i Brada Pitta znacznie się ociepliły. Para rozmawia ze sobą bez pośrednictwa adwokatów.
 

Jeszcze nie tak dawno, media spekulowały, że gwiazdorska para znów się ze się spotyka. Trzymają to w tajemnicy przed dziećmi, w trosce o ich dobro, które zawsze były dla nich priorytetem. Angelina postanowiła dać Bradowi drugą szansę po długiej rozmowie telefonicznej, w której przeprosił ją za wszystko. „To oczywiste, ze Brad dalej kocha Angelinę, a ona kocha jego. Wysiłek, jaki wkłada w pracę nad sobą sprawił, ze znów wyrywa jej serce”, mówił znajomy pary.  Podobno para widuje się kilka razy w tygodniu, a ich uczucie rozkwita na nowo. 

„Angelina zaczęła sobie przypominać, dlaczego tak bardzo kochała Brada i jakim byli świetnym duetem jako rodzice. Kiedy wszystko się układało, to było jakby oni versus reszta świata. Nie byłbym zdziwiony gdyby dała Bradowi kolejną szansę. Wydaje się, że to jest właśnie to czego ona w głębi serca chce”, informuje portal InTouch.

Polecamy też: Brad Pitt przerywa milczenie! W poruszających słowach opowiedział o walce z nałogiem i rozwodzie

Od czasu rozstania nie chodzili na randki. Nie mają tego w planach. Jednak Angelina wciąż jest zazdrosna o Brada i nie pozwala mu się spotykać z innymi kobietami. Magazyn „People” dotarł do informacji, z których jasno wynika, że nie chciałaby, by inna kobieta znalazła miejsce w jego sercu. „To, że z nim zerwała nie oznacza, że chętnie zobaczy go w ramionach innej. Angie bywa bardzo zazdrosną kobietą i myśl, że Brad zacznie sobie układać życie z kimś innym bardzo się jej nie podoba. Poza tym, nie chciałaby, by jakaś inna kobieta zaczęła kręcić się przy jej dzieciach”.

Przypominamy, że kilka miesięcy temu, w wywiadzie dla BBC World News, Angelina wyznała, że mimo rozstania, zawsze będą tworzyć rodzinę. Razem wychowywali szóstkę dzieci.

Uważacie, że uratują swój związek?

Przeczytaj też: Co było przyczyną rozstania najpiękniejszej pary Hollywood? Nowe doniesienia mediów o zachowaniu Brada Pitta

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…