Angelina Jolie, Brad Pitt, main topic
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

„To oczywiste, że Brad dalej kocha Angelinę, a ona kocha jego’’. Najpopularniejsza aktorska para wróciła do siebie?!

Damian Duda 11 maja 2017 17:15
Angelina Jolie, Brad Pitt, main topic
Fot. Getty Images

Sensacyjne doniesienia zagranicznych mediów! Jeden z amerykańskich serwisów twierdzi, że Brad Pitt i Angelina Jolie wrócili do siebie! Portal, powołując się na osobę z otoczenia gwiazdorskiej pary, donosi, że byli małżonkowie znowu się spotykają. Powodem, dla którego trzymają swoją relację w tajemnicy, są ich dzieci.

Ukrywają swoją odżywającą relację by nie dezorientować dzieci. One zawsze są dla nich priorytetem. To oczywiste, że Brad dalej kocha Angelinę, a ona kocha jego. Wysiłek, jaki wkłada w pracę nad sobą sprawił, że znów wygrywa jej serce’’, informuje osoba z bliskiego otoczenia pary.

Zobacz też: Brad Pitt mówi o alkoholizmie i patrzy przenikliwym wzrokiem. Ta sesja przejdzie do historii!

Jak informuje magazyn Life&Style, Angelina i Brad wrócili do siebie.Widują się kilka razy w tygodniu. Powoli stare uczucie zaczyna odżywać. Dawno nie byli wobec siebie tak otwarci i właściwie można powiedzieć, że znów się umawiają’’, donosi źródło gazety.

Nie tak dawno Angelina Jolie w rozmowie z dziennikarką BBC World News powiedziała, że „to był ciężki czas” i mimo rozstania „zawsze będą rodziną”. Brad Pitt i Angelina Jolie wychowywali razem 15-letniego Maddoxa, 13-letniego Paxa, 12-letnią Zaharę oraz 10-letnią Siloh i ośmioletnie bliźniaki, Vivienne i Knoxa. Jak się okazuje, jest szansa, że oboje wrócą do siebie.

Angelina Jolie i Brad Pitt — rozwód

Jolie i Pitt byli ze sobą od 2005 roku. Poznali się i zakochali w sobie na planie filmu „Mr. & Mrs. Smith”.   Aktor był wtedy mężem Jennifer Aniston, a romans z Angeliną spowodował w mediach burzę. Przez długie lata uchodzili za wyjątkowo dobrze dobraną parę. Sprawa rozwodowa może potrwać długo, ze względu na kwestię opieki nad szóstką dzieci aktorów. Według serwisu TMZ Jolie będzie walczyć o pełną opiekę nad potomkami. Portal donosi, że gwiazda podobno nie popiera metod wychowawczych, jakie stosuje jej mąż.

Przeczytaj też: Co było przyczyną rozstania najpiękniejszej pary Hollywood? Nowe doniesienia mediów o zachowaniu Brada Pitta

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.