O NICH SIĘ MÓWI

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach zaskoczyli fanów wspólnym wyjściem!

Para rzadko pokazuje się razem

Ksenia Krasko 15 listopada 2019 12:59

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są jedną z najbardziej tajemniczych par show biznesu. Od dziesięciu lat tworzą udany związek, a od siedmiu są równie szczęśliwym małżeństwem. Stronią od afiszowania swojej relacji w mediach, rzadko pokazują się razem publicznie, unikają ścianek i nie udzielają zbyt wielu wywiadów. Być może właśnie dlatego ich wspólne wyjście wywołuje ogromne emocje!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach razem

„Bardzo chcieliśmy uniknąć robienia z naszego ślubu sensacji”, zapewniała Aleksandra Kwaśniewska w wywiadzie z VIVĄ!. „Ale dość szybko musieliśmy pogodzić się z tym, że tego nie unikniemy. Paradoksalnie, ledwo wyszliśmy ze spotkania z prawnikiem, którego radziliśmy się, jak walczyć o prawo do prywatności, już czytaliśmy, że odwiedziliśmy kancelarię prawną, żeby podpisać intercyzę. Zrozumieliśmy, że to bez sensu. Im mniej mówimy, tym więcej o nas piszą”.

Uznany projektant Tomasz Ossoliński otworzył w Warszawie swoje atelier. Na tak ważnym wydarzeniu w świecie mody nie mogło zabraknąć najgorętszych nazwisk, w tym Aleksandry Kwaśniewskiej. Obecność dziennikarki wzbudziła ogromne emocje, tym bardziej, że towarzyszył jej mąż, utalentowany muzyk Kuba Badach.

Para postawiła na dość wyluzowane stylizacje, ale doskonale do siebie pasowali. Jak wyglądali? Sprawdźcie! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.