Krzysztof Chromiński, wypadek, wiek
Fot. Instagram Krzysztofa Chromińskiego
POŻEGNANIE

Wypadek samochodowy pod Łodzią: nie żyje aktor filmu Patryka Vegi Krzysztof Chromiński

Gwiazdor programów telewizyjnych i kaskader miał 37 lat. Co się stało?

Rafał Kowalski 28 czerwca 2021 11:00
Krzysztof Chromiński, wypadek, wiek
Fot. Instagram Krzysztofa Chromińskiego

Weekend pełny słońca i spokojnie płynącego czasu niestety dla rodziny i bliskich aktora znanego z Polityki Patryka Vegi skończył się tragicznie. W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 485 w Hucie Dłutowskiej pod Łodzią doszło do wypadku, w wyniku którego życie stracił 37-letni aktor i gwiazdor programów telewizyjnych Krzysztof Chromiński. Co się stało?

Krzysztof Chromiński – wypadek śmiertelny, okoliczności

Jak podawał portal ŻyciePabianic.pl oraz przedstawiciele lokalnej policji, niestety dramat aktora rozegrał się przez jego pośpiech. „Jechały przed nim samochody, więc zniecierpliwiony wcisnął pedał gazu i zaczął je wyprzedzać. W czasie niebezpiecznego manewru stracił panowanie nad samochodem i zjechał na pobocze – prosto w las”, czytamy na wspomnianym portalu, którego dziennikarze dodali, że do wyprzedzania doszło koło 15:30.

Świadkowie zdarzenia wezwali odpowiednie służby. Po ich nadjechaniu niestety okazało się, że 37-latek jest zakleszczony w pojeździe. Nieprzytomnego aktora, którego z auta wydobyli strażacy, karetka pogotowia zawiozła do łódzkiego szpitala im. Mikołaja Kopernika. Na miejscu zdarzenia i w klinice walczono o życie gwiazdora, ale niestety nie udało się go uratować.

Krzysztof Chromiński zmarł, miejsce wypadku
Fot. AGENCJA SE/East News

Krzysztof Chromiński – role, programy tv

Zmarły tragicznie w sobotę Krzysztof Chromiński od lat grywał w serialach, filmach a także pojawiał się w programach rozrywkowych. Na wizji prezentował też swoje umiejętności kaskaderskie. Widzowie mogą kojarzyć go z takich produkcji jak Na wspólnejNa sygnale, Ojciec Mateusz, Rodzinny Interes, Ocaleni, Policjantki i Policjanci, Ślad, Miasto 44 Jana Komasy czy Polityka Patryka Vegi.

Jeśli chodzi o telewizyjne show to 37-latek zaprezentował się między innymi w Take Me Out, Grach małżeńskich czy Apetycie na miłość TVN Style. W tym ostatnim spotkał blondwłosą Marlenę, z którą później według strony programy spędził całe wakacje. Odcinek show emitowany w 2016 roku był jednym z ulubionych według widzów.

Marlena i Krzysztof z Apetytu na miłość - wakacje 2016

Krzysiek Chromiński, Marlena, Apetyt na miłość
Fot. materiał promocyjny TVN

Bliskim Krzysztofa Chromińskiego przesyłamy wyrazy współczucia. 

CZYTAJ TEŻ: Nie żyje gwiazdor disco polo Remigiusz Pik. 54-latek przegrał walkę z rakiem

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.