Tylko u nas

Agustin Egurrola nowym Kawalerem Orderu Uśmiechu! Jak poszło mu z wypiciem cytryny? Zobaczcie film!

Piotr Wojtasik 26 czerwca 2016 15:15

Dziecięce wyróżnienie już w rękach Agustina Egurroli! Podczas drugiego dnia XXVIII Mistrzostw Egurrola Dance Studio w Warszawie (18.06.2016) odbyła się Ceremonia wręczenia Orderu Uśmiechu, którą poprowadził Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Uśmiechu.  Order Uśmiechu to słoneczne i wyjątkowe odznaczenie, ponieważ jako jedyne na świecie przyznawane jest wyłącznie na wniosek i przez dzieci. To ich piękne, własnoręcznie wykonane listy wpłynęły na decyzję Kapituły. Odznaczenie dostaje się za tworzenie takiego świata, który jest przyjazny, bezpieczny dla dzieci, wpływa na polepszenie ich dzieciństwa, wspiera pasje, rozwija i pozwala cieszyć się dzieciństwem. Zobaczcie jak Agustin poradził sobie z pewnym zadaniem i jak na to zareagowały dzieci. Agustinowi życzymy dalszych sukcesów szczególnie tak ważnych jak ten ostatni! Ciężko się nie uśmiechnąć nawet po szklance... soku z cytryny! :)
 

Polecamy także: Trzy silne kobiety zagrają o wszystko... Miłość, przyjaźń, muzyka i Kinga Preis - zobaczcie zwiastun #WszystkoGra!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.