Tylko u nas

Agustin Egurrola nowym Kawalerem Orderu Uśmiechu! Jak poszło mu z wypiciem cytryny? Zobaczcie film!

Piotr Wojtasik 26 czerwca 2016 15:15

Dziecięce wyróżnienie już w rękach Agustina Egurroli! Podczas drugiego dnia XXVIII Mistrzostw Egurrola Dance Studio w Warszawie (18.06.2016) odbyła się Ceremonia wręczenia Orderu Uśmiechu, którą poprowadził Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Uśmiechu.  Order Uśmiechu to słoneczne i wyjątkowe odznaczenie, ponieważ jako jedyne na świecie przyznawane jest wyłącznie na wniosek i przez dzieci. To ich piękne, własnoręcznie wykonane listy wpłynęły na decyzję Kapituły. Odznaczenie dostaje się za tworzenie takiego świata, który jest przyjazny, bezpieczny dla dzieci, wpływa na polepszenie ich dzieciństwa, wspiera pasje, rozwija i pozwala cieszyć się dzieciństwem. Zobaczcie jak Agustin poradził sobie z pewnym zadaniem i jak na to zareagowały dzieci. Agustinowi życzymy dalszych sukcesów szczególnie tak ważnych jak ten ostatni! Ciężko się nie uśmiechnąć nawet po szklance... soku z cytryny! :)
 

Polecamy także: Trzy silne kobiety zagrają o wszystko... Miłość, przyjaźń, muzyka i Kinga Preis - zobaczcie zwiastun #WszystkoGra!

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.