Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O NIEJ SIĘ MÓWI

„Nie chcę wracać do tego, co było”. Agnieszka Woźniak-Starak zdradza plany na przyszłość

Dziennikarka wróci do pracy w show biznesie?

Redakcja VIVA! 9 listopada 2019 14:19
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Po tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno, podczas którego zginął jej mąż, Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z życia publicznego. Zaangażowała się jednak w premierę Ukrytej gry, ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka unikała dotąd rozmów z mediami, ale zrobiła wyjątek i udzieliła poruszającego wywiadu Dorocie Wellman.

Agnieszka Woźniak-Starak o powrocie do pracy

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na pierwszy wywiad po śmierci męża, utalentowanego producenta Piotra Woźniaka-Staraka. W trudnej, bardzo osobistej rozmowie z Dorotą Wellman ujawniła, jakie są jej plany na przyszłość.

Czy wróci do show biznesu? „Do takiego świata, który kręci się jak kolorowa kulka”, cytując Dorotę Wellman? „Chyba do takiego świata nie chcę wracać. Na początku myślałam sobie, że w ogóle nie chcę wracać do tego świata. Że muszę zmienić zupełnie ten mój świat – bo żeby nauczyć się żyć na nowo, to ja muszę wszystko zmienić”, wyznała dziennikarka w wywiadzie, wyemitowanym przez Dzień Dobry TVN.

„Miałam taki pomysł, że wyjeżdżam na parę miesięcy na Podhale. Moi górale mnie do tego gorąco zachęcali, znaleźli mi cudowny dom i wszystko było przygotowane... A później zaczęło się tutaj sporo dziać. Zaangażowałam się w kilka projektów, które gdzieś tam powoli kiełkują, i pomyślałam sobie, że trochę się boje wyrywać stąd, bo to mnie trzyma. To, że zaczynam robić rożne rzeczy”, przyznała Agnieszka Woźniak-Starak.

Wielbiciele dziennikarki od kilku tygodni zastanawiają się, czy kiedykolwiek wróci do telewizji. Postanowiła odpowiedzieć na liczne pytania fanów. „Ja tęsknię za telewizją, nie ukrywam. Uwielbiałam moją pracę. Chyba nie wyobrażam sobie, żebym wróciła do rozrywki, bo… Właściwie niewiele sobie jeszcze wyobrażam”, wyjaśniła.

„Myślę o tym, co mogłabym robić. Nie mam sprecyzowanego pomysłu, ale wiem, że wydarzyło się coś takiego, co stawia wyraźną kreskę. Chciałabym dużo rzeczy zmienić i wiele rzeczy robić inaczej. I to jest nowy początek. Ja już nie chcę wracać do tego, co było”, dodała w rozmowie z Dorotą Wellman.

„Myślę, że jest bardzo dużo do zrobienia. Ja bym chciała robić mądre rzeczy i mam nadzieję, że one są przede mną. Making of [dokument o kulisach powstawania filmu Ukryta gra – przyp. red.] wyszedł trochę jak reportaż i może to jest dla mnie sygnał, że to też jest jakaś droga”, wyznała Agnieszka Woźniak-Starak. „Zobaczymy. Myślę, że 2020 to będzie taki rok, który da mi odpowiedzi na wiele pytań”. 

Agnieszka Woźniak-Starak w Gdyni
Fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…