Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnuje z pracy w mediach? Podjęła ważną decyzję

Jej wyznanie zelektryzowało fanów dziennikarki

Konrad Szczęsny 14 stycznia 2021 08:58
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Mimo że widzowie długo chcieli, by powróciła na szklany ekran, ona nie wiąże swojej przyszłości z telewizją. Agnieszka Woźniak-Starak w najnowszym wywiadzie wyznała, że planuje za jakiś czas zniknąć z mediów. Co będzie robiła? To także już nie jest tajemnicą...

Agnieszka Woźniak-Starak podniosła się po osobistej tragedii

Osobista tragedia, którą przeżyła w sierpniu 2019 roku, całkowicie zmieniła jej życie. Agnieszka Woźniak-Starak straciła wówczas w wypadku na jeziorze Kisajno męża. Po tym wydarzeniu zrezygnowała z pełnienia obowiązków zawodowych i zniknęła z show-biznesu. Powróciła na początku 2020 roku najpierw w autorskiej audycji w newonce.radio, zaś później jako współprowadząca „Dzień Dobry TVN” u boku Ewy Drzyzgi.

Pierwszego wywiadu od śmierci Piotra Woźniak-Staraka udzieliła magazynowi „Pani” w grudniu minionego roku. Stwierdziła, że była to dla niej forma terapii i symbolicznego zamknięcia tego bolesnego, pełnego smutku okresu żałoby.

„Kończy się rok 2020, a jak chciałabym zamknąć pewien etap w moim życiu. Czułam, że przyjdzie moment, w którym będę chciała to zrobić, i ten jest chyba najlepszy. Rok 2020 to był jakiś egzamin dla ludzkości, tak wiele rzeczy się zmieniło w nas i wokół nas. Jestem naprawdę ciekawa, co przyniesie 2021. Mam w sobie dużo wiary, że będzie dla nas wszystkich lepszy”, podkreśliła.

Agnieszka Woźniak-Starak odejdzie z mediów? Niepokojące słowa

Jak jednak wynika z jej najnowszej wypowiedzi, docelowo dziennikarka chce się wycofać z mediów. To o tyle zaskakujące, że z telewizją jest związana od 20 lat, cieszy się dużą sympatią widzów i wielu ceni ją za profesjonalizm i pasję. Okazuje się, że jej marzeniem jest jednak... mieszkanie na wsi!

„Potrafię sobie wyobrazić, że się wyprowadzam na wieś i zaczynam sprzedawać przetwory, które najpierw musiałabym nauczyć się robić. Że sobie znajduję zupełnie gdzieś indziej miejsce na ziemi i że żyję bez mediów. Kompletnie nie mam z tym problemu”, zaznaczyła w wywiadzie z cyklu „Into the Leader’s Mind”.

Decyzja ta już jakiś czas temu wyklarowała się w jej głowie i konsekwentnie do realizacji tych planów dąży.

„Być może to się tak skończy pewnego dnia, że ja się odetnę od mediów wszelkich i będą tylko te konie, zwierzęta… I powidła od Agnieszki będzie można gdzieś kupić. Idę w tę stronę powoli, małymi kroczkami”, zdradziła.

Podkreśliła również, że chciałaby docelowo odciąć się od cywilizacji i otoczyć czworonożnymi przyjaciółmi.

„Może chciałabym mieszkać na wsi. Na wsi, na wsi. Kurczę, całe życie mnie ciągnie do tych zwierząt strasznie. Chciałabym coś z nimi robić, coś dla nich robić… Cały czas o tym myślę, może zacznę tropić wilki? Era Wodnika powoduje, że ciągnie nas do przyrody i mnie ciągnie strasznie. Ta wieś i zwierzaki…”, rozmarzyła się.

Czy te plany i cele uda się zrealizować? Wiele na to wskazuje...  

Tak Agnieszka Woźniak-Starak spędzała sylwestra 2020/2021:

Agnieszka Woźniak-Starak chce zrezygnować z pracy w mediach. Myśli o zamieszkaniu na wsi i opiekowaniu się zwierzętami:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.