TYLKO U NAS!

Mocna rozmowa i spektakularna sesja. Oto Agnieszka Woźniak-Starak na okładce nowej VIVY!

Co jeszcze w znajdziesz w numerze!

Sylwia Olech 2 października 2018 14:58

Nowy numer magazynu VIVA! pojawi się w sprzedaży już w najbliższy czwartek, 4 października. Na okładce dwutygodnika znalazła się Agnieszka Woźniak-Starak. Jak Ci się podoba?

Od chwili, kiedy pojawiła się na ekranie, wiadomo było,  że to osobowość telewizyjna. Odkąd wyszła za mąż za Piotra Woźniaka-Staraka, jej życie wzbudza sensację. W rozmowie z VIVĄ! Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, czy znów poprowadzi Na językach, zrobi film z mężem, za co podziwia teściową, gdzie kupuje kreacje i dlaczego znudziły jej się konflikty.

Co jeszcze w nowym numerze VIVY!?

Rozmowa z Magdą Steczkowską i Piotrem Królikiem, małżeństwem, które wydało płytę z piosenkami z polskich seriali Serialove. Razem na scenie, razem w łóżku. Co ją w nim kręci? Dlaczego on chciał uciąć nogę córce? I jak im się udało przeżyć razem 20 lat?

A także Mariusz Szczygieł, który zdradził nam, jak pokonał kompleksy i odzyskał „moc”, z czym się wiąże „poczucie obciachu” oraz co znaczy dla niego „nie ma nic”.

W oczekiwaniu na nowy numer VIVY!, zapraszamy do obejrzenia naszego video zza kulis sesji z Agnieszka Woźniak-Starak!  

okładka, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.