Wypowiedź prezenterki zaskoczyła jej fanów

Gabriela Czernecka 28 czerwca 2018 20:59

Często nosi odważne i kobiece kreacje, ale okazuje się, że to nie w nich czuje się najlepiej. Wypowiedź Agnieszki Woźniak-Starak zaskoczyła jej fanów. Dziennikarka została właśnie ambasadorką jednej z linii lakierów do paznokci i z tej okazji w wywiadzie dla Faktu opowiedziała, co sprawia, że czuje się seksowna. 

 „Najlepiej czuję się nago” - Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak zawsze zachwyca stylizacjami, ale wygląda na to, że sam okres przygotowań nie sprawia jej zbyt wielkiej przyjemności. „Dbanie o siebie wymaga długich godzin i nie przepadam za tym, mimo że efekt jest tego wart. Jak jestem u kosmetyczki to pożytkuję ten czas na przeczytanie ciekawej gazety, wszystko by czymś się zająć i nie zanudzi”, mówi. 

Dziennikarka właśnie została ambasadorką jednej z linii lakierów do paznokci, co spowodowało, że zdobyła się na bardzo intymne wyznanie. Rzadko komentuje swoje życie prywatne, ale tym razem zrobiła wyjątek. „Najlepiej czuję się nago, oczywiście pod warunkiem, że mam pomalowane paznokcie. To mi wystarcza by czuć się sexy”, wyznała Agnieszka Woźniak-Starak Faktowi.

Tymi słowami zaskoczyła internautów, którzy jednogłośnie piszą, że mąż Agnieszki, Pior Woźniak-Starak ma prawdziwe szczęście...  

1/5
Agnieszka Woźniak-Starak
Copyright @East News
1/5

Agnieszka Woźniak-Starak swoim wyznaniem zaskoczyła internautów.

2/5
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! wrzesień 2017, new
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
2/5

Dziennikarka została właśnie ambasadorką jednej z linii lakierów do paznokci. 

3/5
Agnieszka Szulim, Viva! marzec 2015
Copyright @Marlena Bielińska/MOVE
3/5

„Najlepiej czuję się nago, oczywiście pod warunkiem, że mam pomalowane paznokcie”, wyznała. 

4/5
Agnieszka Szulim, Viva! styczeń 2013
Copyright @Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
4/5

Internauci są zaskoczeni słowami gwiazdy...

5/5
Agnieszka Szulim, VIVA! lipiec 2014
Copyright @Marcin Kempski/ I like Photo
5/5

... ale jednogłośnie piszą, że jej mąż to ma szczęście!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.