„Dla mnie wartością nadrzędną jest rodzina”

Gabriela Czernecka 19 lutego 2019 11:54

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży są małżeństwem od prawie czterech lat. Na początku nikt nie dawał im szans, ale oni udowodnili, że razem są w stanie pokonać wszystkie przykrości i każdą krytykę. Dziś starają się stworzyć jedną wielką rodzinę. Prezenterka zdradza, jak im to wychodzi!

Agnieszka Hyży o patchworkowej rodzinie

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyżych od początku budził kontrowersje. Para postanowiła jednak nie reagować na hejterskie komentarze i w zaciszu domu, z dala od mediów, budowali swój związek i ciężko nad nim pracowali.

Nie było lekko. Piosenkarz podróżuje po całej Polsce ze swoją trasą koncertową, z kolei prezenterka nie tylko pracuje w telewizji Polsat, ale też rozwija swój biznes ślubny, który wymaga od niej ogromnego zaangażowania. Mimo to wraz z mężem starają się każdą wolną chwilę spędzać ze swoimi dziećmi: „Kucharzę, robię sezonowe porządki, planuję i robię zakupy. Znajomych nie goszczę w restauracjach, lecz podejmuję własnoręcznie przygotowanym obiadem lub kolacją. Raz w tygodniu przychodzi ktoś, by pomóc mi w sprzątaniu, przez resztę dni sama ogarniam dom. Zresztą nie mogłabym cały tydzień nie sprzątać, czekając aż ktoś to zrobi za mnie. Każdy, kto ma dzieci, wie, że praca w domu nie ma końca”, opowiada w rozmowie z Twoim Imperium.

„Dla mnie wartością nadrzędną jest rodzina”, wyjaśnia. I to właśnie ją stawia sobie na pierwszym miejscu.

„Nie wyobrażam sobie, by moja córka i dzieci Grzegorza nie traktowały mnie z szacunkiem. Pilnujemy tego oboje, czyli ich ojciec i ja. Szczególnie teraz, gdy już z przedszkola przynoszą słowa i zachowania, które nas szokują. Chcę, żeby dzieci miały szacunek do starszych, żeby wiedziały i czuły, że rodzina jest najważniejsza, pomimo skomplikowanej sytuacji, w jakiej żyjemy, gdyż jesteśmy rodziną patchworkową. Na szczęście mam poczucie, że z każdym kolejnym miesiącem wszyscy coraz bardziej zakorzeniamy się w tej rzeczywistości, dzięki czemu jest nam znacznie łatwiej funkcjonować niż cztery lata temu”, zdradza.

Agnieszka Hyży stara się wychować dzieci najlepiej jak potrafi, bo jak sama mówi: „Bycie Mamą to najlepsza rzecz na świecie, o czym przekonuję się każdego dnia, ale nie oszukujmy siebie i całego świata częstując innych słodkimi historyjkami jak z reklamy o pięknym bobasku... bywa kolorowo i bardzo ciężko, są huśtawki i chwile zwątpienia, jest też bezgraniczna i bezwarunkowa miłość. I niech moja Córka przeczyta to kiedyś... sama z nią o tym pogadam. Życie i nasza codzienność pokazują jakie są relacje, jaką jestem Mamą, jak wygląda nasza Patchworkowa (FAJNA‼️) Rodzina... Mamy Drogie, możecie się ze mną zgadzać lub i nie... najważniejsze to szanować swoje zdanie, poglądy i emocje”. 

1/5
Walentynki, Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
1/5

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży są małżeństwem od prawie czterech lat.

2/5
Agnieszka Hyży metamorfoza
Copyright @Instagram@agnieszka_hyzy
2/5

Ich związek od samego początku wzbudzał kontrowersje.

3/5
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
3/5

Na początku nikt nie dawał im szans, ale oni udowodnili, że razem są w stanie pokonać wszystkie przykrości i każdą krytykę!

4/5
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
4/5

Agnieszka i Grzegorz Hyżowie wzięli ślub w  lipcu 2015 roku w Rzymie.

5/5
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
5/5

Para postanowiła nie reagować na hejterskie komentarze i w zaciszu domu, z dala od mediów, budowali swój związek i ciężko nad nim pracowali.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?