Z ŻYCIA GWIAZD

Agnieszka Hyży o patchworkowej rodzinie: „Z każdym kolejnym miesiącem jest nam łatwiej”

„Dla mnie wartością nadrzędną jest rodzina”

Gabriela Czernecka 19 lutego 2019 11:54

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży są małżeństwem od prawie czterech lat. Ich związek od samego początku wzbudzał kontrowersje. Na szczęście wraz z upływem czasu Grzegorz uporządkował relacje z byłą żoną, a jego synowie mieli okazję więcej czasu spędzać z nim i jego nową partnerką. Dziś choć oboje mają dzieci z poprzednich związków, starają się stworzyć jedną wielką rodzinę. Prezenterka zdradza, jak im to wychodzi!

Agnieszka Hyży o patchworkowej rodzinie

Na początku nikt nie dawał im szans, ale oni udowodnili, że razem są w stanie pokonać wszystkie przykrości i każdą krytykę! Oboje mają na swoim koncie nieudane małżeństwa. Grzegorz Hyży był związany z Mają Hyży, z którą ma dwóch synów-bliźniaków: Wiktora i Alexandra, a Agnieszka Hyży (kiedyś Popielewicz) w latach 2011-2014 była żoną Mikołaja Wita, z którym ma córkę Martę. 

Nic dziwnego, że związek Agnieszki i Grzegorza Hyżych od początku budził kontrowersje. Mówiono, że prezenterka Polsatu rozbiła małżeństwo wokalisty, pozbawiając tym samym jego dzieci kontaktu z ojcem. On i jego była żona Maja Hyży pięć lat temu razem wystąpili w programie X Factor, lecz zaraz po jego zakończeniu rozstali się. Widzom trudno było w to uwierzyć i za rozwód winili Agnieszkę (wtedy Popielewicz), mimo że ta nie znała wtedy Grzegorza. Para postanowiła nie reagować na hejterskie komentarze i w zaciszu domu, z dala od mediów, budowali swój związek i ciężko nad nim pracowali.

Nie było lekko. Piosenkarz podróżuje po całej Polsce ze swoją trasą koncertową, z kolei prezenterka nie tylko pracuje w telewizji Polsat, ale też rozwija swój biznes ślubny, który wymaga od niej ogromnego zaangażowania. Mimo to wraz z mężem starają się każdą wolną chwilę spędzać ze swoimi dziećmi: „Kucharzę, robię sezonowe porządki, planuję i robię zakupy. Znajomych nie goszczę w restauracjach, lecz podejmuję własnoręcznie przygotowanym obiadem lub kolacją. Raz w tygodniu przychodzi ktoś, by pomóc mi w sprzątaniu, przez resztę dni sama ogarniam dom. Zresztą nie mogłabym cały tydzień nie sprzątać, czekając aż ktoś to zrobi za mnie. Każdy, kto ma dzieci, wie, że praca w domu nie ma końca”, opowiada w rozmowie z Twoim Imperium.

„Dla mnie wartością nadrzędną jest rodzina”, wyjaśnia. I to właśnie ją stawia sobie na pierwszym miejscu.

 „Nie wyobrażam sobie, by moja córka i dzieci Grzegorza nie traktowały mnie z szacunkiem. Pilnujemy tego oboje, czyli ich ojciec i ja. Szczególnie teraz, gdy już z przedszkola przynoszą słowa i zachowania, które nas szokują. Chcę, żeby dzieci miały szacunek do starszych, żeby wiedziały i czuły, że rodzina jest najważniejsza, pomimo skomplikowanej sytuacji, w jakiej żyjemy, gdyż jesteśmy rodziną patchworkową. Na szczęście mam poczucie, że z każdym kolejnym miesiącem wszyscy coraz bardziej zakorzeniamy się w tej rzeczywistości, dzięki czemu jest nam znacznie łatwiej funkcjonować niż cztery lata temu”, zdradza.

Agnieszka Hyży stara się wychować dzieci najlepiej jak potrafi, bo jak sama mówi: „Bycie Mamą to najlepsza rzecz na świecie, o czym przekonuję się każdego dnia, ale nie oszukujmy siebie i całego świata częstując innych słodkimi historyjkami jak z reklamy o pięknym bobasku... bywa kolorowo i bardzo ciężko, są huśtawki i chwile zwątpienia, jest też bezgraniczna i bezwarunkowa miłość. I niech moja Córka przeczyta to kiedyś... sama z nią o tym pogadam. Życie i nasza codzienność pokazują jakie są relacje, jaką jestem Mamą, jak wygląda nasza Patchworkowa (FAJNA‼️) Rodzina... Mamy Drogie, możecie się ze mną zgadzać lub i nie... najważniejsze to szanować swoje zdanie, poglądy i emocje”.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.