Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Włodarczyk wzięła cichy ślub? Sensacyjne zdjęcia trafiły do sieci!

Fani składają gratulacje w komentarzach...

Konrad Szczęsny 8 grudnia 2020 11:02
Agnieszka Włodarczyk, Viva
Fot. Mat.prasowe

Mimo że związek potwierdzili dopiero pod koniec lipca tego roku, spotykają się już od kilku miesięcy. Czy Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś zdecydowali się na cichy ślub? Wskazują na to zdjęcia, które opublikowali na swoich profilach w mediach społecznościowych! Aktorka pozuje w białej sukni i pełnym makijażu, na jednym oznaczyli nawet firmę organizującą ceremonie ślubne. Fani już składają gratulacje!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś już po ślubie? Oznaczyli na zdjęciach agencję ślubną

Od miesiąca przebywają na Bali – rajskiej wyspie w Indonezji. Ogłosili, że nie wrócą do kraju, dopóki sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie ustabilizuje się. I nie ma się czemu dziwić! Agnieszka Włodarczyk, w związku z zamkniętymi teatrami i obostrzeniami, i tak nie mogłaby pracować. Z kolei jej partner – triathlonista Robert Karaś – trenować może w dowolnym zakątku świata...

Wyprawa, jak się okazuje, może mieć także zupełnie inny wydźwięk. Czyżby w tych nadzwyczajnych okolicznościach przyrody zdecydowali się zawrzeć związek małżeński? Falę spekulacji wywołały zdjęcia, które oboje zamieścili w mediach społecznościowych. Na jednym z nich Agnieszka Włodarczyk pozuje w białej sukni, pełnym makijażu i elegancko upiętych włosach. Na innym natomiast oznaczyli profil firmy organizującej ceremonie ślubne. Mimo że jest on prowadzony w języku rosyjskim, w prosty sposób można dowiedzieć się, że oferuje ona „pakiet ślubny” wraz z sesją fotograficzną, opiewający na kwotę 1100 dolarów. Agnieszka Włodarczyk opatrzyła je podpisem „Miłego dnia <3 tak, to my”.

Fani w komentarzach zaczęli dopytywać czy faktycznie para zdecydowała się na ten krok. Niektórzy nawet zaczęli składać aktorce i jej ukochanemu gratulacje!

Czy Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub?

Niestety, dla wszystkich, którzy mieli nadzieję, że Agnieszka Włodarczyk podjęła tę decyzję, mamy złą informację. Jak wynika z wypowiedzi jej bliskich znajomych dla portalu Plejada i Pudelek, gratulacje są zdecydowanie na wyrost.

„Agnieszka nie wzięła ślubu. Różni ludzie mają różne profile w mediach społecznościowych. Tu akurat autor zdjęcia ma taki, a nie inny profil, jednak pragnę zaprzeczyć, jakoby Aga była po ślubie”, zapewniła gorliwie jej bliska przyjaciółka.

Cóż, nikt nie powiedział jednak, że para nie zdecyduje się na ten krok w najbliższym czasie!  

Agnieszka Włodarczyk w białej sukni i pełnym makijażu:

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.