Agnieszka Rylik, VIVA! 12/2017
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Rylik w szpitalu z podejrzeniem koronawirusa!

Jaki jest stan jej zdrowia?

Sabina Zięba 14 marca 2020 09:24
Agnieszka Rylik, VIVA! 12/2017
Fot. Krzysztof Opaliński

Najbardziej utytułowana polska bokserka trafiła właśnie do szpitala! Są podejrzenia, że 46-latka mogła zarazić się koronawirusem. W mediach społecznościowych napisała: „Przecieram szlaki”. Jak mogło dojść do zakażenia?

Agnieszka Rylik chora na koronawirusa?

Rylik w czasie swojej zawodowej kariery odnosiła spore sukcesy - przegrała tylko jedną spośród osiemnastu zawodowych walk. Potem dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w show „Taniec z Gwiazdami”, a następnie „Agent – Gwiazdy”. Teraz była mistrzyni świata skupia się na życiu rodzinnym. Jej codzienność zakłóciły jednak wszystkie objawy koronawirusa.

W piątkowy wieczór 13 marca, Agnieszka Rylik zamieściła na swoim Instagramie dwa zdjęcia. Widzimy ją na nich w maseczce, z ratownikiem w białym kombinezonie oraz okularach ochronnych u boku. Bokserka opublikowała również dwa fiilmiki, pokazujące przyjazd karetki pogotowia, a następnie transport przez służby medyczne z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa przy podejrzeniu chorób zakaźnych. Całość podpisała: „Przecieram szlaki”.

Kilka godzin później, rozmawiając z fanami w komentarzach, dodała: „Dziękuję Wam za wsparcie i troskę. Wrzuciłam post - przecieram szlaki - by pokazać Wam, że nie ma żartów i każdy z nas może być narażony. Mam wskazania do testu i oby był negatywny. #zostańwdomu i dbaj o siebie i najbliższych”.

Z kolei w rozmowie z dziennikarzem Polsat Sport, wyjawiła: „Na razie nic nie wiem. Odezwę się w sobotę wieczorem. Będę wiedzieć coś więcej. Jestem w szpitalu na Wolskiej. Jak się mogłam zarazić? To skomplikowane”.

Trzymamy kciuki i życzymy zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Rylik (@agnieszka_rylik)

Agnieszka Rylik z córką Marysią

Agnieszka Rylik, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Krzysztof Opaliński

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.