O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Ani Przybylskiej szczerze o nowym związku Jarosława Bieniuka!

Z jej ust padły zaskakujące słowa

Konrad Szczęsny 10 kwietnia 2018 14:00

Życie uczuciowe Jarosława Bieniuka wciąż budzi ogromne emocje. Wdowiec po uwielbianej przez Polaków Ani Przybylskiej zdradził rok temu w wywiadzie z Krystyną Pytlakowską, że „w jego życiu jest dziewczyna, dzięki której życie znów go cieszy”. Niestety, pół roku później potwierdził, że związek przeszedł do historii. Ostatnio wiele mówi się natomiast o tym, że sportowiec i jego wybranka, modelka Martyna Gliwińska, wrócili do siebie. Jaka jest prawda? Na ten temat wypowiedziała się siostra Ani Przybylskiej, Agnieszka Kubera!

Agnieszka Kubera o związku Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej

Niektórzy uważają, że jej słowa to potwierdzenie tego, o czym mówiło się od ponad tygodnia. Czy Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska po raz kolejny dali szansę swojemu związkowi?

„Zaakceptujemy każdą kobietę, z którą Jarek rzeczywiście będzie szczęśliwy i jeśli dzieci również nie będą miały nic przeciwko niej. To nie ma być dziewczyna dla mnie, czy dla mamy, ale kobieta, która bezwarunkowo pokocha Jarka i dzieci. To oni są najważniejsi - dzieci i Jarek, nie ja i moja mama. Jeżeli rzeczywiście będą szczęśliwi, my im tylko przytakniemy i będą mieli zawsze nasze błogosławieństwo”, potwierdziła w rozmowie z Super Expressem Agnieszka Kubera.

Dodała również, że po śmierci Ani Przybylskiej na początku października 2014 roku jej dzieciom było bardzo trudno powrócić do codziennych zobowiązań. Do tej pory odejście ukochanej mamy to dla nich ogromna trauma.

Agnieszka Kubera, siostra Ani Przybylskiej, o dzieciach aktorki i Jarosława Bieniuka

„Nie wiem, czy do końca sobie radzą. Jest im strasznie trudno bez ukochanej mamy, jednak starają się żyć w miarę normalnie. Jarek robi wszystko, żeby zastąpić dzieciom ojca i matkę. Nie jest łatwo, ale staje na wysokości zadania. Do tej pory udawało mu się utrzymać rodzinę w ryzach i życzę mu dalszych sukcesów”, potwierdziła.

Dlaczego Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska wrócili do siebie?

Wszystkiemu winna jest podobno... Oliwia Bieniuk! Informator tygodnika Na żywo twierdził niedawno w rozmowie z dziennikarzem, że najstarsze dziecko sportowca i aktorki ma z Martyną Gliwińską świetny kontakt.

„Ona ją wprost uwielbia, bo od śmierci mamy to Martyna stała się dla niej wzorem kobiecości. Oliwia traktuje partnerkę ojca jak starszą przyjaciółkę i we wszystkim chce ją naśladować. Martyna mieszka po sąsiedzku, więc regularnie się widywały i do siebie dzwoniły. Oliwia nie straciła nadziei, że rozstanie taty z Gliwińską będzie chwilowe. Często z nim o tym rozmawiała”, zdradził.

Czy związek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej przetrwa próbę czasu?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!