Martyna Gliwińska, Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram @martyna.gliwinska, Marek Straszewski
O TYM JEST GŁOŚNO

„Zawsze mi obca, a jednak bliska”. Nowa partnerka Jarosława Bieniuka opublikowała wzruszający wpis o Annie Przybylskiej

Weronika Kostyra 5 października 2017 13:00
Martyna Gliwińska, Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram @martyna.gliwinska, Marek Straszewski

 

Dzisiaj przypada trzecia rocznica śmierci jednej z najpiękniejszych polskich aktorek, Anny Przybylskiej. Wspominają ją bliscy, współpracownicy i fani, mówiąc, że była niepowtarzalną osobą o dobrym sercu, która zarażała wszystkich wokół swoją dobrą energią. W poruszającym wpisie uczcić pamięć Anny postanowiła także Martyna Gliwińska, partnerka Jarosława Bieniuka.

 

Zobacz też: Jak wyglądały ostatnie tygodnie życia Ani Przybylskiej? Zobaczcie intymny zapis tych dni na Instagramie aktorki

 

Nowa partnerka Jarosława Bieniuka o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska osierociła troje małych dzieci, które zostały pod opieką taty. On i Ania nigdy nie wzięli ślubu, ale przez 13 lat tworzyli piękną i oddaną sobie parę. Razem snuli marzenia na przyszłość, które nigdy się nie spełniły. Jarosław Bieniuk musiał być silny ze względu na dobro dzieci, a dzięki Martynie na nowo odkrył radość życia. Jego nowa partnerka postanowiła upamiętnić Anię, o której napisała, że jest jej „zawsze obca, a jednak bliska”. 

 

„Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami... Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca a jednak bliska. Żałuje, że nie możemy sobie po prostu pogadać... Odpoczywaj”

 

 

Martyna Gliwińska jest 25-letnią absolwentką szkoły baletowej. W wywiadzie dla VIVY! Jarosław Bieniuk opowiedział o swojej wybrance:

- Ludzie chcieliby widzieć w Tobie cały czas zbolałego wdowca, samotnego do końca życia. A jak widzą Twoje zdjęcia, gdy się uśmiechasz, czy odpoczywasz z przyjaciółmi to są kąśliwi…

…no właśnie. Ale przecież życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam.

 

- Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.

 

- Ania nie miałaby Ci tego za złe.

Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?