Martyna Gliwińska, Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram @martyna.gliwinska, Marek Straszewski
O TYM JEST GŁOŚNO

„Zawsze mi obca, a jednak bliska”. Nowa partnerka Jarosława Bieniuka opublikowała wzruszający wpis o Annie Przybylskiej

Weronika Kostyra 5 października 2017 13:00
Martyna Gliwińska, Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram @martyna.gliwinska, Marek Straszewski

 

Dzisiaj przypada trzecia rocznica śmierci jednej z najpiękniejszych polskich aktorek, Anny Przybylskiej. Wspominają ją bliscy, współpracownicy i fani, mówiąc, że była niepowtarzalną osobą o dobrym sercu, która zarażała wszystkich wokół swoją dobrą energią. W poruszającym wpisie uczcić pamięć Anny postanowiła także Martyna Gliwińska, partnerka Jarosława Bieniuka.

 

Zobacz też: Jak wyglądały ostatnie tygodnie życia Ani Przybylskiej? Zobaczcie intymny zapis tych dni na Instagramie aktorki

 

Nowa partnerka Jarosława Bieniuka o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska osierociła troje małych dzieci, które zostały pod opieką taty. On i Ania nigdy nie wzięli ślubu, ale przez 13 lat tworzyli piękną i oddaną sobie parę. Razem snuli marzenia na przyszłość, które nigdy się nie spełniły. Jarosław Bieniuk musiał być silny ze względu na dobro dzieci, a dzięki Martynie na nowo odkrył radość życia. Jego nowa partnerka postanowiła upamiętnić Anię, o której napisała, że jest jej „zawsze obca, a jednak bliska”. 

 

„Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami... Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca a jednak bliska. Żałuje, że nie możemy sobie po prostu pogadać... Odpoczywaj”

 

 

Martyna Gliwińska jest 25-letnią absolwentką szkoły baletowej. W wywiadzie dla VIVY! Jarosław Bieniuk opowiedział o swojej wybrance:

- Ludzie chcieliby widzieć w Tobie cały czas zbolałego wdowca, samotnego do końca życia. A jak widzą Twoje zdjęcia, gdy się uśmiechasz, czy odpoczywasz z przyjaciółmi to są kąśliwi…

…no właśnie. Ale przecież życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam.

 

- Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.

 

- Ania nie miałaby Ci tego za złe.

Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.