Martyna Gliwińska, Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram @martyna.gliwinska, Marek Straszewski
O TYM JEST GŁOŚNO

„Zawsze mi obca, a jednak bliska”. Nowa partnerka Jarosława Bieniuka opublikowała wzruszający wpis o Annie Przybylskiej

Weronika Kostyra 5 października 2017 13:00
Martyna Gliwińska, Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram @martyna.gliwinska, Marek Straszewski

 

Dzisiaj przypada trzecia rocznica śmierci jednej z najpiękniejszych polskich aktorek, Anny Przybylskiej. Wspominają ją bliscy, współpracownicy i fani, mówiąc, że była niepowtarzalną osobą o dobrym sercu, która zarażała wszystkich wokół swoją dobrą energią. W poruszającym wpisie uczcić pamięć Anny postanowiła także Martyna Gliwińska, partnerka Jarosława Bieniuka.

 

Zobacz też: Jak wyglądały ostatnie tygodnie życia Ani Przybylskiej? Zobaczcie intymny zapis tych dni na Instagramie aktorki

 

Nowa partnerka Jarosława Bieniuka o Annie Przybylskiej

Anna Przybylska osierociła troje małych dzieci, które zostały pod opieką taty. On i Ania nigdy nie wzięli ślubu, ale przez 13 lat tworzyli piękną i oddaną sobie parę. Razem snuli marzenia na przyszłość, które nigdy się nie spełniły. Jarosław Bieniuk musiał być silny ze względu na dobro dzieci, a dzięki Martynie na nowo odkrył radość życia. Jego nowa partnerka postanowiła upamiętnić Anię, o której napisała, że jest jej „zawsze obca, a jednak bliska”. 

 

„Trzy lata temu świat Twoich najbliższych wywrócił się do góry nogami... Twoje trzy kopie codziennie zaszczepiają cząstkę Ciebie w ludziach, których spotykają. Nie ma Cię ale dzięki najukochańszym dzieciakom wciąż jesteś. Zawsze mi obca a jednak bliska. Żałuje, że nie możemy sobie po prostu pogadać... Odpoczywaj”

 

 

Martyna Gliwińska jest 25-letnią absolwentką szkoły baletowej. W wywiadzie dla VIVY! Jarosław Bieniuk opowiedział o swojej wybrance:

- Ludzie chcieliby widzieć w Tobie cały czas zbolałego wdowca, samotnego do końca życia. A jak widzą Twoje zdjęcia, gdy się uśmiechasz, czy odpoczywasz z przyjaciółmi to są kąśliwi…

…no właśnie. Ale przecież życie ma swoje prawa, wiele osób rozumie to, że młody facet – wewnątrz mam ciągle dwadzieścia pięć lat - nie może do śmierci być sam.

 

- Ja to rozumiem i cieszę się, że potrafisz ułożyć sobie to życie. I że jest ktoś, kto pomoże Ci udźwignąć ciężar samotnego ojcostwa.

To wyjątkowa dziewczyna! Dzięki niej życie znowu mnie cieszy i nie boje się tego powiedzieć. Rozumie mnie, wspiera. No i ma świetne relacje z moimi dziećmi. Lubią się wzajemnie. Nie mógłbym obdarzyć uczuciem kobiety, której by nie akceptowały.

 

- Ania nie miałaby Ci tego za złe.

Ania wie o tym, że zawsze będzie dla mnie kimś bardzo ważnym i nic tego nigdy nie zmieni.

 

Zobacz także: TYLKO U NAS Jarosław Bieniuk: „Jest dziewczyna, dzięki której życie znów mnie cieszy’’

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.