Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży ostro o hejcie i związku z Grzegorzem

„Nasze życie prywatne zostało nam wydarte, przekłamane i poddane nieuczciwym ocenom”

Olga Figaszewska 19 czerwca 2019 19:55
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Na każdym kroku jesteśmy poddawani ocenie. Nie brakuje komplementów, ale i surowej krytyki, która w dzisiejszym, internetowym świecie coraz częściej nas dotyka. W sieci większość osób wciąż czuje się bezkarnie. Gwiazdy od pewnego czasu podejmują próbę walki z hejtem. Do ich grona należy Agnieszka Hyży. W ostatnim wywiadzie dziennikarka wyznała, że są momenty, w których czuje się bezradna. 

Agnieszka Hyży o hejcie

Gwiazda na łamach tygodnika Twoje Imperium zdecydowała się poruszyć kwestię hejtu. Krytyki ze strony internautów doświadczyła po oficjalnym ogłoszeniu swojego związku z Grzegorzem Hyżym. Od początku relacja pary budziła kontrowersje. Na temat ich związku powstało wiele przytłaczających, nieprawdziwych historii. Oboje byli wolni, po rozwodzie, zakochali się w sobie i postanowili stworzyć rodzinę. Dziś tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu!

„Nasze życie prywatne zostało nam wydarte, a następnie przekłamane i poddane nieuczciwym ocenom, mającym niewiele wspólnego z prawdą. To wszystko obróciło się przeciwko nam, bardzo nas przy tym raniąc.

Można by powiedzieć, że jestem dojrzałą osobą, która ma ukształtowane poczucie własnej wartości, w związku z czym powinnam uodpornić się na to. Niestety, nie ma na to recepty. Mnie ta fala nienawiści naprawdę bardzo boli. Ja nigdy nie wierzę, gdy ktoś mówi, że nie czyta tego, co o nim piszą, albo że go to nie rusza, w ogóle nie obchodzi. Tak się po prostu nie da ”, wyznała poruszająco Agnieszka Hyży.

Prezenterka może liczyć na wsparcie ukochanego męża. „Grzegorz ma sposoby, by choć trochę się od tego odciąć i mnie ich uczy. Obudował mnie pancerzem ochronnym”, dodała.

My życzymy im wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.