Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży ostro o hejcie i związku z Grzegorzem

„Nasze życie prywatne zostało nam wydarte, przekłamane i poddane nieuczciwym ocenom”

Olga Figaszewska 19 czerwca 2019 19:55
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Fot. Instagram @agnieszka_hyzy

Na każdym kroku jesteśmy poddawani ocenie. Nie brakuje komplementów, ale i surowej krytyki, która w dzisiejszym, internetowym świecie coraz częściej nas dotyka. W sieci większość osób wciąż czuje się bezkarnie. Gwiazdy od pewnego czasu podejmują próbę walki z hejtem. Do ich grona należy Agnieszka Hyży. W ostatnim wywiadzie dziennikarka wyznała, że są momenty, w których czuje się bezradna. 

Agnieszka Hyży o hejcie

Gwiazda na łamach tygodnika Twoje Imperium zdecydowała się poruszyć kwestię hejtu. Krytyki ze strony internautów doświadczyła po oficjalnym ogłoszeniu swojego związku z Grzegorzem Hyżym. Od początku relacja pary budziła kontrowersje. Wielu zarzucało dziennikarce, że rozbiła małżeństwo wokalisty z Mają Hyży. Na temat ich związku powstało wiele przytłaczających, nieprawdziwych historii. Oboje byli wolni, po rozwodzie, zakochali się w sobie i postanowili stworzyć rodzinę. Dziś tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu!

„Nasze życie prywatne zostało nam wydarte, a następnie przekłamane i poddane nieuczciwym ocenom, mającym niewiele wspólnego z prawdą. To wszystko obróciło się przeciwko nam, bardzo nas przy tym raniąc.

Można by powiedzieć, że jestem dojrzałą osobą, która ma ukształtowane poczucie własnej wartości, w związku z czym powinnam uodpornić się na to. Niestety, nie ma na to recepty. Mnie ta fala nienawiści naprawdę bardzo boli. Ja nigdy nie wierzę, gdy ktoś mówi, że nie czyta tego, co o nim piszą, albo że go to nie rusza, w ogóle nie obchodzi. Tak się po prostu nie da ”, wyznała poruszająco Agnieszka Hyży.

Prezenterka może liczyć na wsparcie ukochanego męża. „Grzegorz ma sposoby, by choć trochę się od tego odciąć i mnie ich uczy. Obudował mnie pancerzem ochronnym”, dodała.

My życzymy im wszystkiego najlepszego!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.