Andrzej i Mariola Gołotowie, Andrzej Gołota, Mariola Gołota, VIVA!, 18/2010
Fot. Michał Szlaga
O TYM SIĘ MÓWI

A to niespodzianka! Z Agenta Gwiazdy w 5. odcinku odpadła ulubienica widzów…

Sprawdź, co się działo w programie!

Sylwia Olech 27 marca 2019 22:57
Andrzej i Mariola Gołotowie, Andrzej Gołota, Mariola Gołota, VIVA!, 18/2010
Fot. Michał Szlaga

A to niespodzianka! Mariola Gołota, która wyrastała na gwiazdę programu i ulubienicę widzów, musiała pożegnać się z programem. Przeczytaj, co działo się w piątym odcinku Agent Gwiazdy?

Agent Gwiazdy: zadania w 5. odcinku

Pierwsze zadanie polegało na… zachowaniu pokerowej twarzy. Uczestnicy siedzieli przy stole w teatrze Guimera (wciąż są na Teneryfie) z bosymi stopami zasłoniętymi kotarą. Pod stołem byli łaskotani, ale nie mogli się śmiać! Walka toczyła się o dwa immunitety. Zdobyli je Viola Kołakowska i Misiek Koterski, którzy najlepiej rozpoznawali po twarzach, kto akurat jest gilgotany.

Następnie uczestnicy przenieśli się do porzuconego miasteczka trędowatych Sanatario de Abona. Zostali podzieleni na trzy grupy: quadowców, snajperów i łuczników. Snajperzy (Kołakowska i Koterski), broniąc swoich immunitetów, strzelali do quadowców, których zadaniem było dostarczenie strzał łucznikom (Maria Sadowska i Damian Kordas). Łucznicy celowali do tarczy, na której do zdobycia była gotówka lub immunitet. Na koniec tego zadania wszyscy zostali bez immunitetów.

Ostatnim punktem programu był test wiedzy o Agencie, gdzie pięć pytań dotyczyło… przyszłej konkurencji! A ta była wyjątkowo trudna, bo trzeba było przejść ścieżkę w parku linowym na wysokości 30 metrów. Jako pierwsi zrobili to Andrzej Gołota i Rafał Jonkisz, dzięki czemu dostali „jokery cofające” i mogli anulować złe odpowiedzi w teście.

Niestety, takiej możliwości nie dostała Mariola Gołota i to ona pożegnała się z programem. „Zostawiam mężulka w waszych rękach. Więc nie zróbcie mu krzywdy”, powiedziała na koniec.

Jak Andrzej Gołota poradzi sobie w kolejnych odcinkach bez żony? Przekonamy się już wkrótce!  

Agent Gwiazdy, Mariola Gołota, Andrzej Gołota
Fot. Jan BIELECKI/East News

Andrzej i Mariola Gołotowie, Andrzej Gołota, Mariola Gołota, VIVA!, 18/2010
Fot. Michał Szlaga

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.