forum-0429027406 Agata Kulesza
Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum
O TYM JEST GŁOŚNO

Agata Kulesza potwierdziła plotki o rozwodzie: „Przetrwałam ten trudny czas dzięki przyjaciołom”

Aktorka nigdy wcześniej nie zdradziła tak wiele

Rafał Kowalski 12 lutego 2021 19:11
forum-0429027406 Agata Kulesza
Fot. Mateusz Wlodarczyk / Forum

Agata Kulesza i jej Marcin Figurski od zeszłego roku nie są już małżeństwem.. Para była razem 23 lata, z czego 13 po ślubie. Aktorka nie komentowała do tej pory żadnych medialnych doniesień, mimo że ponad rok temu w mediach pojawiło się wiele informacji i domniemań o tym, że jej rozstanie z mężem było bardzo burzliwe. Ulubienica widzów w końcu zabrała glos w sprawie.

Agata Kulesza o odejściu od męża

Okazuje się, że zakończenie małżeństwa przed sądem było dla aktorki trudnym doświadczeniem. Na szczęście w jej otoczeniu nie zabrakło dobrych ludzi. „Mieszkam sama, przeważnie mam pustą lodówkę. Przyjaciele czują się u mnie na tyle swobodnie, że albo sami coś sobie robią, albo jest szybka akcja: gotujemy czy zamawiamy? (…) Przyjaciele są ważni w moim życiu. Dzięki nim przetrwałam trudny czas rozwodu. Na pewno były momenty, gdy mieli mnie dość. Jechaliśmy razem na wakacje, ja wciąż przerabiałam sytuację - mówiąc, mówiąc, mówiąc. Założę się, że nieraz uciekali przede mną do lasu, żeby odpocząć”, powiedziała Agata Kulesza w Twoim Stylu.

Przy okazji rozstania aktorka miała się dużo nauczyć. „Pracowałam nad sobą, wiele się o sobie dowiedziałam. Że jestem np. zaskakująco cierpliwa. I że potrafię odpuścić, słuchać siebie i iść za tym. Może dzięki temu udało mi się przejść przez ostatnie trudne doświadczenia z twarzą”, wyznała w tej samej rozmowie.

Pytana z kolei o to, czy jest gotowa na miłość, wskazała jaki powinien być jej następny związek. „Gdybym szukała drugiej osoby, chciałabym od niej czegoś innego niż wtedy, gdy byłam na etapie wicia gniazda. Swoje już zbudowałam, wypuściłam pisklaka, lata sam. Już śpię spokojnie, choć jeszcze mam w twarzy napięcie”, wyznała szczerze w Twoim Stylu.

Agata Kulesza o rozstaniu
Fot. Grazyna Myslinska / Forum

Kim jest były mąż Agaty Kuleszy?

Marcin Figurski jest absolwentem Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Od lat pracuje w wyuczonym zawodzie. Spod jego ręki wyszły kadry do takich produkcji jak BrzydUla, Rodzinka.pl czy Niania. Wraz z Agatą Kuleszą 54-latek doczekał się córki Marianny.

Magazyn Na żywo informował o tym, że aktorka i jej bliscy mieli mieć założoną niebieską kartę, jako ofiary przemocy domowej, z kolei Marcin Figurski miał twierdzić, że to on jest ofiarą molestowania moralnego. Żadna z tych informacji nie została jednak nigdy potwierdzona przez żadną ze stron.

Pani Agacie życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Agata Kulesza o rozwodzie i mężu
Fot. Piotr Molecki/Dzien Dobry TVN/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?