Adele u Oprah Winfrey, wywiad o rozwodzie
Fot. CBS/Ferrari Press/East News
o tym się mówi!

Adele przerwała wywiad. Oburzające zachowanie dziennikarza 

Artystka nie mogła przejść wobec tego obojętnie...

Gabriela Czernecka 22 listopada 2021 11:44
Adele u Oprah Winfrey, wywiad o rozwodzie
Fot. CBS/Ferrari Press/East News

Na jej powrót na scenę muzyczną czekali wszyscy. Adele nie zawiodła swoich fanów. Utwór Easy on me podbija listy przebojów, a kolejne kawałki już go gonią! Choć można powiedzieć, że wokalistka z takim talentem i tak ogromnym gronem fanów nie potrzebuje organizować specjalnej promocji najnowszej płyty, Adele postanowiła ze szczegółami opowiedzieć o tym, co znajduje się na poszczególnych kawałkach i ak wielkie mają one dla niej znaczenie. Z tej okazji chętnie udziela wywiadów i bierze udział w telwizjnych show. Niedawno szansę przeprowadzenia wywiadu z Adele miał dziennikarz Weekend Sunrise, Matt Doran. Jego zachowanie mocno oburzyło artystkę. Co się wydarzyło? Poznajcie szczegóły! 

Dziennikarz obraził Adele podczas wywiadu 

Jeszcze przed premierą najnowszej płyty 30 Adele powtarzała, że fani znajdą na niej utwory, które wiele dla niej znaczą. Artystka zaczęła właśnie nowy etap w swoim życiu. Jej małżeństwo zakończyło się rozwodem, co mocno wywarło wpływ na jej zdrowie psychiczne. Zmagała się z atakami lękowymi. Dopiero zmiana otoczenia i przeprowadzka do Los Angeles pozwoliły jej pozbierać się po trudnym rozwodzie. Przy promocji płyty Adele chętnie dzieli się z fanami swoimi przeżyciami. 

Zobacz: Adele w białej stylizacji podczas wywiadu u Oprah Winfrey! Co założyła na koncert, który odbył się zaraz po?

Adele
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images

Artystka chce swoimi wyznanimi pokazać, że każdy z nas zmaga się w życiu z trudnymi momentami i że czasami warto skorzystać z pomocy, a proszenie o nią nie jest powodem do wstydu. Dla niej lekarstwem stała się terapia i muzyka. Najnowsza płyta jest więc spisem jej doświadczeń, uczuć i emocji, jakie towarzyszyły jej w ostatnim czasie. Nic dziwnego, że w ramach promocji płyty chętnie opowiada o szczegółach tego, jak powstał dany utwór i jaką skrywa historię.

Szokujące zachowanie dziennikarza. Adele przerwała wywiad

Niedawno Adele udzieliła wywiadu Oprah Winfrey, co odbiło się szerokim echem w mediach. Artystka zdobyła się na kilka odważnych wyznań na temat swojego życia prywatnego, ale nie zabrakło też pytań o płytę i utwory. Śladem legendy dziennikarstwa przyjemność rozmowy z wokalistką mieli także inni dziennikarze, w tym Matt Doran, pracujący dla australijskiej śniadaniówki Weekend Sunrise. Jego wywiad nie przebiegł jednak po jego myśli…

Szczegóły spotkania Adele z dziennikarzem ujawnia serwis Daily Mail. W czasie trwającej kilkadziesiat minut rozmowy dziennikarz ani razu nie zapytał artystki o jej najnowszą płytę. A to właśnie jej promocja była celem całego spotkania. W koncu Adele zniecierpliwiona zachowaniem Matta Dorana postanowiła sama zapytać dziennikarza o to, co myśli o jej najnowszej płycie. Okazało się, że dziennikarz nie miał czasu zapoznac się z materiałem nagranym na krążku. Z tego powodu artystka nie była zadowolona. 

Zobacz również: Adele z trudem poradziła sobie z rozwodem: „Miałam przerażające ataki lękowe”

„Doran rzekomo stwierdził, że nie słuchał płyty. Mówi się, że zdenerwowana Adele zakończyła wywiad, choć niektóre źródła uważają, że stało się to jeszcze zanim skonfrontowała się z dziennikarzem”, czytamy na stronie Daily Mail. Według tabloidu wytwórnia, do której należy Adele odmówiła telewizji emisji choćby fragmentu wywiadu. Stacja szybko zareagowała na całą sytuację i Matt Doran został zdjęty z anteny na dwa tygodnie. Wystarczają ca kara? Internuaci piszą wprost, że dziennikarz wyniósł z tego cenną lekcję i mają nadzieję, że w przyszłości taka sytuacja się mu już nie powtórzy...  

Adele
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images

TAGI #Adele #muzyka

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.