adele rozwod
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Adele jest już po rozwodzie. Proces trwał dwa lata

Piosenkarka zachowa fortunę?

Aleksandra Andrzejak 6 marca 2021 07:57
adele rozwod
Fot. Getty Images

Adele jest już po rozwodzie. Sprawa rozwodowa trwała dwa lata. Simon Konecki nie dostał nic z fortuny sławnej żony.

Adele i Simon Konecki

Adele i Simon Konecki w oczach fanów byli idealną parą. Poznali się dzięki Edowi Sheeranowi w 2011 roku. Dla Adele Simon odszedł od żony, z którą ma 10-letnią dziś córkę. W październiku 2012 roku zostali rodzicami syna, a w 2016 wzięli ślub w tajemnicy. Trzy lata później ogłosili rozstanie. W sprawie opieki nad synem byli zgodni, jednak w sprawie pieniędzy było odwrotnie. Piosenkarka nie podpisała intercyzy przed ślubem. Groziła jej utrata połowy fortuny wycenianej na 140 milionów funtów.

po rozwodzie adele
Fot. Getty Images

Adele: rozwód

Adele po rozstaniu przeszła na dietę i chudła. Wyglądem zachwycała fanów. Organizowała mediacje, by stracić jak najmniej majątku przy rozwodzie. Po dwóch latach małżonkowie zawarli ugodę. 4 marca sąd ogłosił oficjalny koniec małżeństwa piosenkarki. Adele zachowała majątek. Bliscy byłego męża gwiazdy  twierdzą, że nie potrzebuje on pieniędzy byłej żony. 

adele po rozwodzie zyska
Fot. Getty Images

TAGI #Adele #rozwód

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?