adele rozwod
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Adele jest już po rozwodzie. Proces trwał dwa lata

Piosenkarka zachowa fortunę?

Aleksandra Andrzejak 6 marca 2021 07:57
adele rozwod
Fot. Getty Images

Adele jest już po rozwodzie. Sprawa rozwodowa trwała dwa lata. Simon Konecki nie dostał nic z fortuny sławnej żony.

Adele i Simon Konecki

Adele i Simon Konecki w oczach fanów byli idealną parą. Poznali się dzięki Edowi Sheeranowi w 2011 roku. Dla Adele Simon odszedł od żony, z którą ma 10-letnią dziś córkę. W październiku 2012 roku zostali rodzicami syna, a w 2016 wzięli ślub w tajemnicy. Trzy lata później ogłosili rozstanie. W sprawie opieki nad synem byli zgodni, jednak w sprawie pieniędzy było odwrotnie. Piosenkarka nie podpisała intercyzy przed ślubem. Groziła jej utrata połowy fortuny wycenianej na 140 milionów funtów.

po rozwodzie adele
Fot. Getty Images

Adele: rozwód

Adele po rozstaniu przeszła na dietę i chudła. Wyglądem zachwycała fanów. Organizowała mediacje, by stracić jak najmniej majątku przy rozwodzie. Po dwóch latach małżonkowie zawarli ugodę. 4 marca sąd ogłosił oficjalny koniec małżeństwa piosenkarki. Adele zachowała majątek. Bliscy byłego męża gwiazdy  twierdzą, że nie potrzebuje on pieniędzy byłej żony. 

adele po rozwodzie zyska
Fot. Getty Images

TAGI #Adele #rozwód

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…