Adele rozstała się z mężem
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Adele jest już po rozwodzie?! Spotyka się z tajemniczym mężczyzną!

„Znają się już coraz lepiej…”

Olga Figaszewska 1 maja 2019 18:30
Adele rozstała się z mężem
Fot. East News

Po ośmiu latach związku Adele i Simon Konecki rozstali się. Informacja o rozpadzie ich małżeństwa była prawdziwym zaskoczeniem dla fanów wokalistki. Jak donoszą zagraniczne media gwiazda jest już dawno po rozwodzie. I wszystko wskazuje na to, że zaczęła układać sobie życie od nowa. 

Adele spotyka się już z nowym mężczyzną?! 

Adele rzadko wypowiadała się na temat swojego życia prywatnego. Z Simonem Koneckim tworzyła szczęśliwy związek od 2011 roku. Para stanęła na ślubnym kobiercu 5 lat później. Uroczystość odbyła się w tajemnicy. Prawda wyszła na jaw dopiero podczas uroczystej gali nagród Grammy. 

„Próbowałam sobie przypomnieć, jakie to było uczucie na początku związku, który zainspirował płytę. Bo pomimo, że rozstania mogą być bardzo bolesne i trudne, to uczucie kiedy zakochujesz się w kimś jest najlepsze na świecie. Jestem uzależniona od tego uczucia. Oczywiście nie mogę przez to znowu przejść bo jestem teraz mężatką. Znalazłam moją połówkę”, mówiła odbierając nagrodę. 

Jednak po pewnym czasie w ich małżeństwie coś zaczęło się psuć. „Publicznie Adele stara się nie opowiadać za wiele o rozstaniu. Prywatnie natomiast jest bardzo otwartą osobą i powiedziała swoim przyjaciołom, że jej małżeństwo jest skończone i pokrywa się kurzem ”, donosił Daily Mail.

Oficjalne powody rozstania małżonków nie są znane, osoba z otoczenia artystki w rozmowie z The Sun zdradziła, że Adele i Simon prowadzili osobne życia już od jakiegoś czasu. Wśród ich przyjaciół było dobrze wiadomo, że tym razem nie uda im się tego rozwiązać. 

Adele i Simona czekała jeszcze batalia sądowa, ale jeśli wierzyć brytyjskim magazynom, mają już ją za sobą. Co ciekawe, wokalistka podobno korzysta już z wolności. Podczas pobytu w Nowym Jorku widziana była w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

„Adele jest silną kobietą. Jak każda normalna osoba po rozwodzie, jest zdeterminowana, aby ruszyć naprzód ze swoim życiem. Całowała się z przystojnym mężczyzną w nowojorskim barze. Miał on brodę jak Simon, ale była bardziej zadbana i nie tak rozczochrana”, informował The Sun. ,,Znają się już coraz lepiej, ale Adele nie szuka niczego na poważnie", dodaje.

Podobno gwiazda nie jest zainteresowana budowaniem kolejnego związku. Priorytetem w tym momencie jest dla niej sześcioletni syn, Angelo James i to jemu chce poświęcać swój czas.  

Adele i Simon Konecki na gali rozdania nagród Grammy 2017

Adele, Simon Konecki, The 59th GRAMMY Awards 2017
Fot. Getty Images

smutna Adele
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.