Aaron Carter
Fot. Getty Images
O NIM SIĘ MÓWI

Zaburzenie osobowości, schizofrenia, niepokój... Aaron Carter ujawnił szokującą prawdę o swoim życiu!

Piosenkarz walczy o poprawę zdrowia psychicznego

Ksenia Krasko 12 września 2019 16:54
Aaron Carter
Fot. Getty Images

Aaron Carter, brat słynnego Nicka Cartera z Backstreet Boys, rzadko pojawia się publicznie. W wieku dziewięciu lat nagrał pierwszy album, a w 2002 roku czwarty, zatytułowany Another Earthquake. Potem zniknął. Powrócił dopiero w 2017 roku, wraz z minialbumem Love. W lipcu został aresztowany za prowadzenie samochodu pod wpływem używek, a na początku sierpnia ujawnił, że jest bisekusalistą. Wygląd piosenkarza często skłaniał fanów do obaw o jego samopoczucie. Nie bez powodu – po wielu latach Aaron Carter przyznał się do licznych problemów zdrowotnych.

Aaron Carter: kariera, życie prywatne, odwyk

Aaron Carter otwarcie opowiedział o swoich zmaganiach ze zdrowiem psychicznym w nowym odcinku show The Doctors. 31-latek zgodził się na szczery wywiad. „Oficjalna diagnoza jest taka, że cierpię na zaburzenie osobowości, schizofrenię, ostry lęk. To psychoza maniakalno-depresyjna”, wyznał Carter. „Przepisano mi Xanax, Seroquel, gabapentynę, hydroksyzynę, Trazodon, Omeprazol”, opowiedział, pokazując dużą torbę, wypełnioną lekami. „To moja rzeczywistość…”, powiedział. „Nie mam nic do ukrycia”. W zapowiedzi programu widzimy również pozytywny wynik testu narkotykowego.

Wokalista nie bez powodu zwrócił się do The Doctors. Carter uważa, że dla swojego własnego dobra powinien pozbyć się matki ze swojego życia. Chce dać jej jeszcze jedną szansę na przezwyciężenie uzależnienia od picia. „Zaczyna o 5 rano, kiedy się budzi, wypija całą butelkę wódki… Jestem jedyną osobą, która odwiedza mamę”, wyznaje. „Widzę ją w najbardziej szalonym, najbardziej toksycznym, niezdrowym miejscu na świecie”.

Carter podzielił się tym, że lekarze uratowali mu życie dzięki udziałowi w show dwa lata temu. Podczas dwóch odcinków programu The Doctors, piosenkarz spróbuje pomóc swojej matce, a także opowie o swoim uzależnieniu od narkotyków, ekstremalnej utracie wagi, problemach rodzinnych, aresztowaniu i ujawnieniu orientacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aaron Carter (@aaroncarter)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aaron Carter (@aaroncarter)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.