Konrad Szczęsny 9 września 2016 13:08
1/7
Małgorzata Rozenek, Victoria Beckham
Copyright @East News
1/7

Małgorzata Rozenek w programie „Azja Express” rozbawiła widzów do łez, gdy powiedziała o sobie i swoim ukochanym: „He is David Beckham. Me is Victoria Beckham. In Poland”. Wiele osób oburzyło się, że ze strony polskiej gwiazdy to wyraz snobizmu i braku klasy. Jednak była Prefekcyjna Pani Domu broniła się, że chodziło jej jedynie o wyjaśnienie za pomocą prostego skojarzenia, kim ona i jej przyszły mąż są w rodzinnym kraju.

 

W naszej galerii postanowiliśmy zrobić przegląd podobieństw między gwiazdą TVN a byłą członkinią grupy Spice Girls i żoną Davida Beckhama. Zgadzacie się z naszymi wnioskami?

 

1. Mąż
Zarówno Małgorzata Rozenek, jak i Victoria Beckham mogą pochwalić się wybrankami, którzy są piłkarzami. David Beckham był przez lata związany z czołowymi klubami ligi światowej, jak choćby Manchester United. Obaj zakończyli już kariery (Majdan jest starszy od Beckhama o 3 lata, karierę piłkarską również zakończył 3 lata wcześniej - w 2010 r.).

 

2/7
Małgorzata Rozenek, Victoria Beckham
Copyright @East News
2/7

2. Dzieci

Obie poświęcają każdą wolną chwilę wychowywaniu dzieci. Victoria i David są rodzicami czwórki dzieci: Brooklyna, Romea, Cruza i Harper. Z kolei Małgorzata Rozenek ze związku z aktorem Jackiem Rozenkiem ma dwóch synów: Stanisława oraz Tadeusza.

3/7
Małgorzata Rozenek, Victoria Beckham
Copyright @East News
3/7

3. Elegancki styl
Obie uwielbiają wyglądać dobrze. Chętnie sięgają nie tylko po wieczorowe suknie, lecz także klasyczne garnitury, w których prezentują się z klasą i niezwykle kobieco.

4/7
Małgorzata Rozenek, Victoria Beckham
Copyright @East News
4/7

4. Szczupła sylwetka

Małgorzata Rozenek już wiele razy udowodniła, że świetnie czuje się w sukniach, które podkreślają jej szczupłą sylwetkę. Gwiazda uchodzi za jedną z najlepiej wyglądających polskich celebrytek, które osiągnęły dojrzały wiek. Victoria od lat uważana jest z kolei za jedną z najszczuplejszych gwiazd światowego formatu.

5/7
Małgorzata Rozenek, Victoria Beckham
Copyright @East News
5/7

5. Długie suknie

Małgorzata Rozenek sięga po suknie, które podkreślają jej urodę. Ewa Minge nazwała ją posągową pięknością. Z Victorią Beckham jest podobnie: bardzo często fani mogą podziwiać ją w długich kreacjach, które jednak zawsze są niezwykle stylowe.

6/7
Małgorzata Rozenek, Victoria Beckham
Copyright @East News
6/7

6. Wszechstronność

Obie udowodniły, że mają wiele talentów. Małgorzata Rozenek skończyła prawo, jednak szerszej publiczności dała się poznać w programie "Perfekcyjna Pani Domu". Obecnie prowadzi "Projekt Lady", w którym z pomocą mentorek uczy niegrzeczne dziewczęta dobrych manier.

Victoria Beckham zaczynała karierę w grupie Spice Girls. Później zajęła się projektowaniem ubrań, torebek oraz perfum.

7/7
Małgorzata Rozenek, Victoria Beckham
Copyright @
7/7

7. Po prostu perfekcyjne

Victoria Beckham jest uważana za ikonę stylu, która doskonale potrafi pogodzić życie gwiazdy z opieką nad dziećmi.

Z kolei Małgorzata Rozenek podkreśla, że sława jej nie zmieniła i nadal najważniejsi pozostają dla niej synowie. Uchodzi za ekspertkę, jeśli chodzi o prowadzenie domu, savoir vivre i wychowywanie dzieci. Wiele osób podkreśla również, że ma swój styl, któremu jest wierna: zmysłową kobiecość łączy ze sportowym stylem.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.