Alec Baldwin, Hilaria Baldwin
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

62-letni Alec Baldwin po raz szósty został tatą!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 9 września 2020 20:31
Alec Baldwin, Hilaria Baldwin
Fot. East News

Alec Baldwin po raz szósty został ojcem. Aktor i jego piękna żona poinformowali fanów o narodzinach kolejnego potomka! Na świecie pojawił się ich synek! Szczęśliwi rodzice kryją swojej radości. Tym bardziej, że mają za sobą trudne doświadczenia. 

Alec Baldwin został po raz szósty ojcem

Informacją o narodzinach dziecka podzielili się za pośrednictwem kanałów social media. „Urodziliśmy wczoraj dziecko. Jest idealny i nie moglibyśmy być szczęśliwsi. Czekajcie na imię”, napisała na Instagramie żona aktora. Hilaria Baldwin pokazała urocze zdjęcie ze szpitala.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We had a baby last night. He is perfect and we couldn’t be happier 🌟. Stay tuned for a name🤍

Post udostępniony przez Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Alec Baldwin wraz z żoną, Hilarią wychowują wspólnie trzech snów: Leonarda Angela Charlesa, Rafaela Thomasa, Romeo Alejandra Davida i córeczkę Carmen Gabrielę.  Z poprzedniego małżeństwa  z Kim Basinger gwiazdor doczekał się córki, Ireland Baldwin.

62-letni aktor jest szczęśliwym tatą gromadki pociech. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że wraz z ukochaną żoną, Hilarią rok temu przeżyli dramatyczne chwile. W maju 2019 roku poinformowali światowe media, że oczekują kolejnego potomka, jednak 35-latka poroniła. Para postanowiła się nie poddawać.  Niestety kilka miesięcy po pierwszej tragedii po raz drugi stracili dziecko...  

„Z przykrością informujemy, że straciliśmy nasze 4-miesięczne dziecko. Chcemy również, abyście wiedzieli, że nie czujemy się teraz dobrze. Wiemy jednak, że mamy mnóstwo szczęścia z czwórką naszych zdrowych dzieci i nigdy tego nie stracimy. Powiedziałam Carmen, że jej młodsza siostra nie przyjdzie. Jeszcze nie teraz. Postaramy się o to innym razem”, pisała Hilaria 11 listopada. 

Teraz ich marzenie o powiększeniu rodziny w końcu się spełniło. Serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My children are taking care of me...the feet in the face apparently is a special spa treatment 😂

Post udostępniony przez Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌟

Post udostępniony przez Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.