Alec Baldwin aresztowany
Fot. VALERIE MACON/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Alec Baldwin został pozwany przez pobitego przez siebie Polaka!

Czego tym razem dotyczy spór?

Sabina Zięba 5 lipca 2019 21:00
Alec Baldwin aresztowany
Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

W listopadzie ubiegłego roku media obiegła informacja, że hollywoodzki aktor Alec Baldwin pobił się z innym mężczyzną o miejsce parkingowe w dzielnicy Greenwich Village. Nie minęło dużo czasu, a na jaw wyszło, że był nim Polak od lat prowadzący w USA firmę budowlaną. Mimo sprawy sądowej wygranej przez naszego rodaka, okazuje się, że to nie koniec sporu!

Alec Baldwin oskarżony o pomówienie

Wówczas po zatrzymaniu przez policję gwiazdor na Twitterze napisał: „Zazwyczaj nie komentuję sytuacji tak skandalicznie niewłaściwie przedstawionych, jak dzisiejsza, ale twierdzenie, że uderzyłem kogoś z powodu zajętego miejsca parkingowego, jest fałszywe”.

Następnie podczas postępowania sądowego przyznał się do szarpaniny i musiał wziąć udział w zajęciach z kontrolowania gniewu oraz zapłacić grzywnę w wysokości 120 dolarów. Teraz wiadomo, że aktora czeka następna sprawa.

Wojciech Cieszkowski postanowił pozwać jeszcze Baldwina w sądzie cywilnym o pomówienie. Wszystko przez to, że powiedział on w mediach, że Polak próbował przejechać jego żonę, Hilarię. Ponadto budowlaniec uważa, że gwiazdor ukrywa nagranie, na którym widać przebieg sytuacji. Jego prawnicy twierdzą: „Opinia publiczna nie widziała wideo, bo pan Baldwin tego nie chce. Potwierdza ono, że Alec Baldwin zaatakował pana Cieszkowskiego, a następnie kłamał na ten temat”.

Sprawę skomentował prawnik Aleca: „Pokażemy w sądzie, że historia pana Cieszkowskiego jest fałszywa” i dodał, że Polak szuka losu na loterii, na który nie zasługuje. 

Myślicie, że Baldwin wyjdzie z tego obronną ręką?  

Alec Baldwin

Alec Baldwin aresztowany
Fot. AP/Associated Press/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.