EN_01359609_0345, Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, 2019 rok
Fot. Mike Coppola/Getty AFP/East News
historia miłości

Dzieli ich 26 lat, a połączyła miłość. Alec i Hilaria Baldwin po raz siódmy zostaną rodzicami

Oto ich niezwykła historia!

Olga Figaszewska 31 marca 2022 18:51
EN_01359609_0345, Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, 2019 rok
Fot. Mike Coppola/Getty AFP/East News

Marzyli o dużej i szczęśliwej rodzinie. Spełnili swoje pragnienie. Alec i Hilaria Baldwin niedawno podzielili się z fanami cudowną wiadomością. Zakochani po raz siódmy zostaną rodzicami! Alec i Hilaria Baldwin nie posiadają się z radości. A my przypominamy ich niezwykłą historię. Dzieli ich 26 lat, a łączy miłość! Zakochani udowadniają, że razem mogą pokonać największe przeciwności. 

Alec i Hilaria Baldwin historia miłości

Alec Baldwin długo szukał miłości. Amerykański aktor był związany z Cheri Oteri, Janine Turner czy Kristin Davis. Jednak to Kim Basinger została jego żoną. Para poznała się na planie filmu „Zawód pan młody” w 1991 roku. Wspólnie wychowywali córkę, Ireland Eliesse. Dziś ich pociecha ma 26 lat. Chociaż wielu uważało, że tworzą zgrany duet, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po dziesięciu latach podjęli decyzję o rozwodzie.

Reżyser myślał, że nie spotka już kobiety, z którą będzie chciał dzielić wspólne życie. A jednak los chciał inaczej. W 2011 roku w jego życiu pojawiła się ona - Hilaria Thomas – pisarka, instruktorka jogi i bizneswoman. Od razu skradła jego serce. Alec Baldwin wiedział, to kobieta, przy której chce się zestarzeć. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy, ale połączyło pragnienie budowania wspólnej przyszłości, prawdziwa miłość...

Zaręczyli się w kwietniu 2012 roku, a już w czerwcu stanęli na ślubnym kobiercu. Uroczystość odbyła się w katedrze im. Św. Patryka w Nowym Jorku. Nikt nie wróżył im szczęśliwej przyszłości. Niektórzy uważali, że aktor z łatką amanta szybko znudzi się tą relacją i wizją budowania rodziny. Tymczasem oni wciąż wyglądają, jakby dopiero przed chwilą się poznali. Są zapatrzeni w siebie! U swojego boku pokonują kolejne trudności.

Czytaj też:  Dzieliło ich 9 lat, połączyło zamiłowanie do muzyki. Oto historia miłości Tomka Makowieckiego i Reni Jusis

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, Cannes, 2012 rok
Fot. Francois Mori/AP/CAN179/AP/East News

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, Cannes, 2012 rok

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, Gala American Ballet, 2015
Fot. Jackson Lee/Splash/EAST NEWS

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, Gala American Ballet, 2015

Alec i Hilaria Baldwin - szczęśliwa rodzina. Po raz siódmy zostaną rodzicami

Wspólnie doczekali się sześciorga pociech: 8-letniej Carmen, 6-letniego Thomasa, 5-letniego Leonarda, 3-letniego Romea, rocznych Eduarda i Luci. Media sugerowały, małżonkowie skorzystali z pomocy surogatki lub adoptowali Lucię, ponieważ  szóste dziecko pojawiło się zaledwie kilka miesięcy po narodzinach piątego potomka.

„Mówię ludziom, że moja żona jest kolekcjonerką. Niektórzy zbierają samochody, inni zegarki, dzieła sztuki. Moja żona zbiera dzieci. Lubi dzieci. Kiedy dziecko osiąga wiek trzech lat, nie daje już takiej radości, jak wcześniej, więc wtedy patrzymy na siebie i mówimy: "Czas na kolejne”, żartował sobie aktor w rozmowie z Ellen DeGeneres.

Para marzyła zawsze o dużej rodzinie. Mają za sobą także trudne doświadczenia. W 2019 roku Hilaria wyznała, że dwukrotnie traciła ciążę. „Z przykrością informujemy, że straciliśmy nasze 4-miesięczne dziecko. Chcemy również, abyście wiedzieli, że nie czujemy się teraz dobrze. Wiemy jednak, że mamy mnóstwo szczęścia z czwórką naszych zdrowych dzieci i nigdy tego nie stracimy. Powiedziałam Carmen, że jej młodsza siostra nie przyjdzie. Jeszcze nie teraz. Postaramy się o to innym razem”, pisała wtedy na Instagramie.

Sprawdź też: Dziecko połączyło ich bardziej niż ślub. Oto historia miłości Agnieszki Dygant i Patricka Yoki

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin z dziećmi: Lucia, Rafael, Eduardo, Leonardo, Romeo i Carmen, 2021
Fot. John Angelillo/UPI/Shutterstock/Rex Features/East News

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin z dziećmi: Lucią, Rafaelem, Eduardo, Leonardo, Romeo i Carmen, 2021

Jednak wspólnie z mężem nigdy nie zwątpili, że jeszcze spełnią swoje marzenie o kolejnym dziecku. Niedawno ogłosili, że wkrótce ich rodzina znów się powiększy! Para nie zdradziła, czy spodziewają się synka czy córeczki. W sieci zamieścili urocze nagranie ze wszystkimi pociechami.

„Po wielu wzlotach i upadkach, mamy ogromną niespodziankę: kolejne "Baldwiniątko" pojawi się tej jesieni. Byliśmy pewni, że nasza rodzina jest już kompletna, ale jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z powodu tej niespodzianki", pisała Hilaria pod najnowszym filmem, którym wspólnie z mężem ogłosili informację o kolejnej ciąży. „Dzielę się z wami momentem, w którym powiedzieliśmy to dzieciom – jak widzicie, są bardzo podekscytowane! Nowe dziecko jest bardzo jasnym punktem w naszym życiu”, dodała szczęśliwa mama.

„Nasze nowe dziecko to bardzo jasny punkt w naszym życiu. Błogosławieństwo i dar w tak niepewnych czasach. Tęskniłam za wami w trakcie przerwy od mediów społecznościowych. Teraz wróciłam i nie mogę się doczekać kontynuowania z wami tej dzikiej podróży, którą nazywamy 'życiem'”, zwierzyła się Hilaria.

Polecamy też:  Adrianna Biedrzyńska jest zakochana od dziesięciu lat. Długo czekała na wielką miłość

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, 33. Festiwal filmowy w Santa Barbara, 2018
Fot. Rob Latour/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, 33. Festiwal filmowy w Santa Barbara, 2018 rok

Na dobre i na złe, trwają u swojego boku

Hilaria i Alec Baldwin w ostatnim czasie mieli wiele powodów do zmartwień. Mowa o tragedii, która rozegrała się na planie filmu Rust. Kilka miesięcy temu, aktor podczas jednej ze scen, postrzelił śmiertelnie operatorkę Halynę Hutchins. Ranny został także jeden z reżyserów. W broni, którą trzymał Alec Baldwin, znalazła się ostra amunicja. W sprawie prowadzone jest śledztwo, a rodzina zmarłej kobiety procesuje się z aktorem. Dla Aleca Baldwina ogromnym wsparciem jest ukochana żona. Aktor nie był świadomy zagrożenia i sam czuje się ofiarą tej sytuacji. Przeżył wstrząs i nie potrafi sobie poradzić z tym, co wydarzyło się na planie.

„Kocham Cię i jestem tutaj”, napisała Hilaria pod jednym ze wspólnych zdjęć. Alec Baldwin wycofał się z zobowiązań zawodowych i jak podkreślali przyjaciele reżysera, przeszedł on załamanie psychiczne. „Musi poświęcić trochę czasu samemu siebie i ponownie się skoncentrować. To doświadczenie było dla niego dewastujące psychicznie. Zajmie mu trochę czasu, aby to wszystko zrozumieć. Postanowił zniknąć na jakiś czas. W ten sposób radzi sobie z trudnymi momentami swojego życia. Kiedy dzieje się coś złego, usuwa się z życia publicznego”, donosiło źródło People.

Kultura Onet, TVN24, Plejada, Pomponik, Plotek, Daily Mail, People  

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, 2021
Fot. John Angelillo/UPI/Shutterstock/Rex Features/East News

Alec Baldwin, Hilaria Baldwin, 2021 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.