Adrianna Biedrzyńska wspomina 4. rocznicę pokonania raka
Fot. Adam STAŚKIEWICZ/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Adrianna Biedrzyńska jest zakochana od dziewięciu lat. Co dziś robi ulubienica widzów?

Aktorka, która obchodzi dziś urodziny, ma nową pasję

Aleksandra Andrzejak 30 marca 2021 10:24
Adrianna Biedrzyńska wspomina 4. rocznicę pokonania raka
Fot. Adam STAŚKIEWICZ/East News

Adrianna Biedrzyńska w 2014 roku pokonała raka. Dzisiaj cieszy się pełnią życia, jest zdrowa, szczęśliwa i rozwija swój nowy biznes. Z okazji rocznicy związku z Sebastianem Błaszczakiem, aktorka opublikowała na swoim Instagramie wzruszający wpis. Jak poznała się para i czym pasjonuje się dziś artystka, która ma dziś 59. urodziny?

Adrianna Biedrzyńska na Instagramie

Adrianna Biedrzyńska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie dzieli się z fanami wyjątkowymi chwilami z życia prywatnego. Z okazji dziewiątej rocznicy związku z ukochanym - Sebastianem Błaszczakiem, aktorka opublikowała w lutym serię zdjęć z wzruszającym opisem. 

Adrianna Biedrzyńska, Sebastian Błaszczak, Warszawa
Fot. East News

Kim jest partner Adrianny Biedrzyńskiej?

Adrianna Biedrzyńska od dziewięciu lat jest w związku z o 12 lat młodszym partnerem – Sebastianem Błaszczakiem. Poznali się w Kanadzie. Dla Sebastiana aktorka odeszła od męża po 19. latach małżeństwa. Para zaręczyła się w 2014 roku. W tym samym czasie ujawniła, że udało jej się pokonać raka – był to guz mózgu.

W lutowym wpisie w mediach społecznościowych uczciła dziewiątą rocznicę związku, publikując rozczulające zdjęcia z partnerem.

Czy ty wiesz, kochany, że dzisiaj pijemy naszą dziewiątą kawę? Czy ty wiesz kochany, że dzisiaj kolejny rok mojego największego szczęścia mija? Nasza kolejna rocznica. Bądź przy mnie zawsze. Kocham - napisała Adrianna na swoim Instagramie

Adrianna Biedrzyńska - hobby. Tak wygląda jej życie w pandemii

Pasją Adrianny Biedrzyńskiej jest robienie na drutach. Po zamknięciu teatrów ze względu na pandemię, aktorka postanowiła przekuć swoją pasję w biznes. Sprzedaje ubrania, które własnoręcznie wykonuje na drutach. Na jej Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć w trakcie pracy. Projekty Adrianny Biedrzyńskiej dumnie prezentuje córka Misia.

Dziś aktorka obchodzi urodziny. Z tej okazji zdążyła dodać już na Instagramie kolejną fotografię. Opis wskazuje na to, że aktorka tęskni za normalnością, którą zburzyła pandemia. Życzymy pani Adriannie, by kolejne urodziny mogła świętować tak, jak skrycie marzy.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?