Kasia Lenhardt nie żyje
Fot. Getty Images
WSPOMNIENIE

Tajemnicza śmierć 25-letniej polskiej modelki. Co spotkało Kasię Lenhardt?

Gabriela Czernecka 10 lutego 2021 13:49
Kasia Lenhardt nie żyje
Fot. Getty Images

Nie żyje 25-letnia modelka Kasia Lenhardt. Jak podaje niemiecki Bild, ciało Polki znaleziono w Berlinie. Kilka dni temu rozstała się z piłkarzem Bayernu Monachium, Jeromem Boatengiem. Okoliczności śmierci bada prokuratura.

Kasia Lenhardt nie żyje

O śmierci polskiej modelki poinformował niemiecki magazyn Bild. Jak podaje, 25-letnia Kasia Lenhard została znaleziona martwa w dzielnicy berlińskiej Charlottenburg. O modelce zrobiło się głośno w 2012 roku, kiedy wzięła udział w pokazie Heidi Klum oraz w niemieckiej edycji programu Top Model. Show nie udało jej się wygrać, ale dotarła do samego finału i ostatecznie zajęła czwarte miejsce.  Pojawiła się również w takich programach, jak Hell’s Kitchen oraz Models im Babygluck.

Od roku była w związku z piłkarzem Bayernu Monachium, Jerome Boatengiem. Klubowy kolega Roberta Lewandowksiego gra na pozycji obrońcy. W Bayernie Monachium występuje od prawie 10 lat. Katarzyna Lenhardt i Jerome Boateng publicznie jako para pojawili się pod koniec 2019 roku. NIestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a byli kochankowie rozstali się na początku lutego w niezbyt dobrej atmosferze.

Para zaczęła wymieniać w sieci zaskakujące komentarze. Piłkarz zdobył się nawet na krótki wywiad z niemieckim tabloidem Bild: „Kasia była moją przyjaciółką. Szantażowała mnie i postanowiłem być z nią. Nie chciałem, żeby ta relacja się zaczęła. Byłem samolubny i popełniłem wiele błędów. Kasia zagroziła, że mnie zniszczy. Przepraszam wszystkich, których skrzywdziłem”, wyznał sugerując, że polska modelka zmusiła go do związku. „Wszyscy zaniemówiliśmy. Zastanawiamy się, kim on jest. Będę walczyć o swoje dobre imię. Nigdy nie byłam tak oszukiwana, wykorzystywana i okłamywana”, skomentowała słowa byłego partnera w sieci Kasia. 

Dziś poinformowano o śmierci modelki. Polka osierociła synka, 5-letniego Noana. Okoliczności zdarzenia bada prokuratura.

Jak donoszą niemieckie media do śmierci Kasi Lenhardt nie przyczyniły się osoby trzecie. Śledztwo jest w toku. 

Kasia Lenhardt modelka
Fot. Getty Images

Kasia Lenhardt polska modelka
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.