Listy do M
Fot. VIPHOTO/East News
Metamorfozy gwiazd

Jak wygląda teraz Kostek z "Listów do M."? Ulubieniec widzów skończył już 20 lat!

Jakub Jonkiewicz prowadzi popularne konto na Instagramie

Aleksandra Frankowska 4 listopada 2022 12:57
Listy do M
Fot. VIPHOTO/East News

Jako Kostek w filmie „Listy do M.” skradł serca widzów. W 2011 roku był jeszcze małym chłopcem. Teraz Jakub Jankiewicz ma już 20 lat i jest dorosłym mężczyzną. Jak bardzo zmienił się młody aktor przez te wszystkie lata? Jak teraz wygląda i czy wciąż ma w sobie ten dziecięcy urok, za który pokochała go cała Polska?

ZOBACZ TEŻ: Plejada gwiazd na premierze filmu „Listy do M5”: Dygant, Popławska, Kisio i…

Za rolę Kostka kochała go cała Polska

W 2011 roku Jakub Jankiewicz po raz pierwszy pojawił się na planie „Listów do M.”, wcielając się w rolę Kostka, uroczego chłopca, którego dialogi i poczucie humoru rozczulały widzów. Od tego czasu minęło ponad 10 lat, a aktor zdążył w tym czasie wydorośleć. Niebawem skończy oficjalnie 20 lat. Jak teraz wygląda? Jak bardzo zmienił się przez lata?

Jakub Jankiewicz
Fot. East NEws

Jakub Jankiewicz
Fot. East NEws

CZYTAJ RÓWNIEŻ: „Nauczymy Polaków kochać! Miłość pod choinkę!”, czyli 7 rzeczy, za które fani pokochali „Listy do M."!

Jak teraz wygląda Kostek z „Listów do M.”?

Jakub Jankiewicz pojawił się w pierwszej i drugiej części kultowego filmu. Nie zaprzestał jednak kariery aktorskiej i wciąż pojawia się w nowych produkcjach. Mogliśmy zobaczyć go między innymi na planie „Dzieci z Windermere”, „Babilonie. Raporcie o stanie wojennym” czy „M jak miłość”. Aktor zajął się również profesjonalnie dubbingiem, udzielając swojego głosu w takich produkcjach, jak „Troskliwe Misie”, „Stacyjkowie” oraz „Oktonauci”. Dubbing stał się jego prawdziwą pasją i chociaż w filmach pojawia się już rzadko, udzielanie głosu różnym postaciom chyba nigdy mu się nie nudzi. Z małego Kostka, czy też Kuby, jak ma naprawdę na imię, stał się już dorosłym Jakubem. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się przez lata. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.