Malia Obama asystentką, córka Baracka Obamy
Fot. East News
ZE ŚWIATA FILMU

Halle Berry szczerze o pracy z córką Baracka Obamy: „Trudno było zobaczyć w niej jedną z nas”

Gabriela Czernecka 11 sierpnia 2017 10:00
Malia Obama asystentką, córka Baracka Obamy
Fot. East News

Starsza córka Baracka Obamy stara się żyć jak typowa nastolatka. W lutym 19-letnia Malia Obama poszła do pierwszej pracy w znanej wytwórni filmowej. Jak sobie radzi?

Zobacz: Ze słodkiej dziewczynki w piękną nastolatkę. Jak na przestrzeni lat zmieniała się Sasha Obama?

Malia Obama bez taryfy ulgowej

Córka byłego prezydenta USA od dzieciństwa fascynowała się światem filmu. Ale, w przeciwieństwie do większości nastolatek, nie chciała zostać aktorką, tylko… producentką! Znacznie bardziej interesowało ją to, co dzieje się po drugiej stronie kamery. Nic więc dziwnego, że na początku tego roku Malia Obama postanowiła spełnić swoje marzenie i rozpoczęła płatny staż w wytwórni filmowej „The Weinstein Company”, gdzie powstały takie hity, jak: „Jak zostać królem”, „Zakochany Shakespeare” czy „Pulp Fiction”. Choć to pierwsza praca córki Baracka Obamy, Malia była już na stażu u Leny Dunham przy serialu „Girls”. Wówczas nie mogła liczyć na taryfę ulgową. Do jej obowiązków należało roznoszenie kawy, a także stawianie odgradzających przechodniów barierek. Jak jest teraz?

Zobacz: „Dyktatorka” mówili o niej pracownicy Białego Domu. Michelle Obama - kobieta, która rządzi prezydentem?

Córka Obamy u Halle Berry

Malia pracuje jako asystentka produkcji przy programie Halle Berry „Extant”. Aktorka, zapytana w trakcie jednego z wywiadów o to, jak radzi sobie w nowej roli córka Baracka Obamy, odpowiedziała: Jest fantastyczna, niesamowita, z zapałem wykonuje swoje obowiązki.

I choć dla Malii nie jest problemem, żeby spełniać uciążliwe czy nietypowe zachcianki członków ekipy, to nie wszyscy traktują ją tak jak powinni. „Nie wszyscy są w stanie zobaczyć w niej asystentkę producenta, choć bardzo się stara”, mówi Halle Berry. „Po prostu trudno zobaczyć w niej jednego z nas”, dodaje.

Trudno się zresztą temu dziwić. Milia będzie się musiała po prostu przyzwyczaić do tego, że dla większości ludzi już zawsze będzie „córką Baracka Obamy, prezydenta USA”. 

Polecamy też: Szokujące doniesienia zagranicznych mediów. To koniec związku Michelle i Baracka Obamów?!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.