Anna Wintour
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Redaktor naczelna "Vogue'a" tańczy do utworu Katy Perry. Takiej Anny Wintour nie znaliśmy!

Gabriela Czernecka 24 lipca 2017 06:01
Anna Wintour
Fot. East News

Anna Wintour tańczy? Niemożliwe? A jednak! Anna Wintour słynie z tego, że zwykle jest zdystansowana i wyniosła, rzadko się uśmiecha, a wielu określa ją mianem „zimnej”. To ona rządzi amerykańskim rynkiem mody. Choć jest redaktor naczelną najważniejszego w Ameryce pisma o modzie, to jednak mówi się, że nie ma za krzty poczucia humoru, a rozbawić ją to nie lada wyzwanie. Tym nagraniem Anna Wintour zrywa z wizerunkiem poważnej i opanowanej.

 

Anna Wintour tańczy do utworu Katy Perry

 

Do sieci trafił właśnie fragment wideo, na którym widać, jak Anna Wintour świetnie bawi się przy utworze Katy Perry. Nagranie ujawniła Salma Hayek na swoim Instagramie. Anna Wintour zorganizowała wystawę w Metropolitan Meseum of Art w Nowym Jorku. Wystawę tę poświęcono wieloletniej twórczości Rei Kawakubo z marki Comme des Garcons. Anna Wintour osobiście zdecydowała, kto pojawi się na organizowanym przez nią najważniejszym wydarzeniu modowym w USA. W tym roku z okazji otwarcia ostatniej wystawy, mały koncert dała Katy Perry. Jak się okazuje, wybór wokalistki nie jest przypadkowy.

 

Patrząc na krótki filmik, który udostępniła Salma Hayek, Anna Wintour bawiła się wyśmienicie! Wśród gości łatwo zauważyć, że pojawili się take Selena Gomez i Abel Tesfaye, wokalista The Weeknd, czyli nowa para w Hollywood. Zakochani nie odrywali od siebie oczu, ale mimo to, na pierwszy plan wysuwa się taniec Anny Wintour. Takiego zachowania nikt się po niej nie spodziewał! 

 

Na filmiku zamieszczonym niedawno w sieci przez Salmę Hayek można zobaczyć jak Anna Wintour w dopasowanej sukience od Chanel tańczy do utworu „Teenage Dream”. Wideo z tańczącą Anną Wintour od razu stało się hitem sieci. I nie ma się co dziwić, zobaczcie sami: 

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?