Anna Wintour
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Redaktor naczelna "Vogue'a" tańczy do utworu Katy Perry. Takiej Anny Wintour nie znaliśmy!

Gabriela Czernecka 24 lipca 2017 06:01
Anna Wintour
Fot. East News

Anna Wintour tańczy? Niemożliwe? A jednak! Anna Wintour słynie z tego, że zwykle jest zdystansowana i wyniosła, rzadko się uśmiecha, a wielu określa ją mianem „zimnej”. To ona rządzi amerykańskim rynkiem mody. Choć jest redaktor naczelną najważniejszego w Ameryce pisma o modzie, to jednak mówi się, że nie ma za krzty poczucia humoru, a rozbawić ją to nie lada wyzwanie. Tym nagraniem Anna Wintour zrywa z wizerunkiem poważnej i opanowanej.

 

Anna Wintour tańczy do utworu Katy Perry

 

Do sieci trafił właśnie fragment wideo, na którym widać, jak Anna Wintour świetnie bawi się przy utworze Katy Perry. Nagranie ujawniła Salma Hayek na swoim Instagramie. Anna Wintour zorganizowała wystawę w Metropolitan Meseum of Art w Nowym Jorku. Wystawę tę poświęcono wieloletniej twórczości Rei Kawakubo z marki Comme des Garcons. Anna Wintour osobiście zdecydowała, kto pojawi się na organizowanym przez nią najważniejszym wydarzeniu modowym w USA. W tym roku z okazji otwarcia ostatniej wystawy, mały koncert dała Katy Perry. Jak się okazuje, wybór wokalistki nie jest przypadkowy.

 

Patrząc na krótki filmik, który udostępniła Salma Hayek, Anna Wintour bawiła się wyśmienicie! Wśród gości łatwo zauważyć, że pojawili się take Selena Gomez i Abel Tesfaye, wokalista The Weeknd, czyli nowa para w Hollywood. Zakochani nie odrywali od siebie oczu, ale mimo to, na pierwszy plan wysuwa się taniec Anny Wintour. Takiego zachowania nikt się po niej nie spodziewał! 

 

Na filmiku zamieszczonym niedawno w sieci przez Salmę Hayek można zobaczyć jak Anna Wintour w dopasowanej sukience od Chanel tańczy do utworu „Teenage Dream”. Wideo z tańczącą Anną Wintour od razu stało się hitem sieci. I nie ma się co dziwić, zobaczcie sami: 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.