Anna Janocha
Fot. Pawel Terlikowski / Forum
O tym się mówi!

Wróżono jej wielką karierę, a propozycje sypały się jak z rękawa. Nagle zniknęła z show-biznesu

Dziś zajmuje się czymś zupełnie innym!

Aleksandra Frankowska 31 lipca 2023 08:51
Anna Janocha
Fot. Pawel Terlikowski / Forum

Anna Janocha, znana widzom głównie z udziału w popularnych serialach telewizyjnych, nagle zniknęła z show-biznesu, by podążać zupełnie inną ścieżką kariery. Aktorka, która nie planowała swojej przygody z aktorstwem, znalazła swoje powołanie i sukces w zupełnie odmiennej dziedzinie. Co dziś robi i czym się zajmuje?

ZOBACZ TEŻ: Zdobyła sławę i sympatię widzów jako Beata w Klanie. Tak dziś wygląda Dorota Naruszewicz!

Kariera medialna Anny Janochy

Pierwsze kroki Anny Janochy na ekranie telewizyjnym wiązały się z rolami w telenowelach "Klan" oraz "M jak miłość". Jednak to przypadkowe zaniesienie zdjęć do agencji aktorskiej zaowocowało dla niej wieloma możliwościami w show-biznesie. Szybko zdobyła uznanie widzów i krytyków, a jej talent uznano za "powiew świeżości" na polskim ekranie.

Po sukcesach w "Klanie" i "M jak miłość", kontynuowała karierę aktorską, pojawiając się w różnych produkcjach telewizyjnych, m.in. w serialach "Pierwsza miłość", "Nowa", "Plebania", "Wiadomości z drugiej ręki" oraz "Na kocią łapę".

Burzliwe życie osobiste

Jednak życie osobiste Anny Janochy okazało się równie burzliwe, co kariera zawodowa. Aktorka spotykała się z Jakubem Tolakiem, który również był związany ze środowiskiem show-biznesu. Ich związek zyskał rozgłos, ale także przysporzył im pewnych trudności. Zdaniem informatora z planu show, Tolak był zazdrosny o Janochę, co skomplikowało sytuację między nimi. Jak możemy się domyślać, związek nie przetrwał próby czasu.

Anna Janocha
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Co robi teraz Anna Janocha?

W końcu aktorka stanęła przed wyborem między kontynuowaniem kariery aktorskiej a podjęciem studiów prawniczych. Wybrała to drugie i postanowiła zrezygnować z show-biznesu. Przestała uczestniczyć w castingach i skupiła się na nauce w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.

Kiedy jej ścieżka zawodowa skierowała się w stronę prawa, zdobyła pracę w firmie zajmującej się tłumaczeniem oficjalnych dokumentów z polskiego na angielski. To jednak nie koniec jej przemiany. Zrezygnowała również z kariery prawniczej, uznając, że bardziej realizuje się w branży marketingu i komunikacji. Wykorzystuje swoją wiedzę prawniczą w bardziej kreatywny sposób, zajmując się tworzeniem strategii dla różnych marek z różnych branż.

CZYTAJ TEŻ: Aleksandra Niżyńska - co się dzieje z serialową Ulą z Klanu? Zniknęła u szczytu sławy...

Obecnie Anna Janocha, wspólnie z partnerem Bartoszem Sosnówką, prowadzi własną agencję PR. Skupia się na rozwoju biznesu oraz wsparciu strategicznym dla kluczowych klientów. Mimo zniknięcia z ekranu nie zapomniała o swoich aktorskich korzeniach i okazjonalnie spotyka się z dawnymi znajomymi z branży.

Anna Janocha
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

W wywiadzie podkreśla, że ni planuje wrócić na plan filmowy. Teraz rywalizuje na polu kompetencji i skuteczności, co okazuje się niezwykle satysfakcjonujące. Choć życie Anny Janochy zmieniło się radykalnie, prywatne i prawdziwe relacje nadal pozostają dla niej ważne. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.