Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi!

Agnieszka Woźniak-Starak miała inne plany zawodowe. "Pogrzebano moje marzenia"

Jedno wydarzenie zmieniło wszystko

Aleksandra Frankowska 17 lutego 2023 08:54
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych gwiazd polskiej telewizji. Prowadząca Dzień dobry TVN, nie zawsze jednak wiązała swoją przyszłość z dziennikarstwem. Jak się okazuje, marzyła kiedyś o zupełnie innej profesji. Jedno wydarzenie zmieniło jednak całkowicie jej plany.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak po latach wspomina pierwsze małżeństwo. Jak wyglądała jej historia miłości z Adamem Badziakiem? 

Agnieszka Woźniak Starak nie spełniła zawodowego marzenia

Zna ją cała Polska, a w swoim zawodzie jest po prostu doskonała. Okazuje się jednak, że nie od zawsze planowała być dziennikarką i prezenterką. Woźniak-Starak na swoim Instagramie opublikowała niedawno zdjęcie, na którym do złudzenia przypomina Kylie Minogue. Jedna z reporterek cozatydzien.tvn.pl zapytała ją, czy myślała kiedyś o tym, aby zostać aktorką. Wówczas dziennikarka otworzyła się na temat dawnego marzenia.

Jak miałam jakieś 11-12 lat, to rzeczywiście był taki pomysł, szybko mnie jakoś z tego otrząsnęli na egzaminach do kółka teatralnego państwa Machulskich, no nie dostałam się. Tak pogrzebano moje marzenia o aktorstwie i nigdy więcej do nich nie wróciłam - wyznała Woźniak-Starak.

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak o propozycjach aktorskich

Okazuje się, że dziennikarka regularnie dostaje propozycje, głównie zagrania samej siebie. Do tej pory nie mieliśmy okazji jeszcze zobaczyć jej w żadnej produkcji, ale powiedziała, że z pewnością może kiedyś na jedną z nich przystanie.

Miałam kilka propozycji zagrania epizodów w różnych filmach, najczęściej miałam zagrać samą siebie. Niektórych nie chciałam, a niektórych niestety nie mogłam, bo akurat to się nie zgrywało czasowo. Nie jest to jednak jakiś priorytet w moim życiu, ale kto wie, może kiedyś… - powiedziała.

CZYTAJ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć o mężu. Wypłynęła na jezioro, w którym zginął

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wypadnie w innej roli na wielkim ekranie. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.