Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
O tym się mówi

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć o mężu. Wypłynęła na jezioro, w którym zginął

Nie była tego dnia sama…

Marcjanna Maryszewska 19 sierpnia 2022 13:20
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

W czwartek 18 sierpnia minęły trzy lata od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Jego żona przy każdej okazji w wyjątkowy sposób upamiętnia ukochanego… W tym roku, w rocznicę tragedii, Agnieszka Woźniak-Starak wypłynęła na jezioro, gdzie doszło do wypadku. Tego dnia nie była sama.

Trzecia rocznica śmierci Piotra-Woźniaka Staraka

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. Producent filmowy i milioner wypadł w nocy ze swojej motorówki i utonął, najgorsze potwierdziło się jednak dopiero po czterech dniach poszukiwań. Tamtego dnia życie jego żony wywróciło się do góry nogami. Choć byli szczęśliwym małżeństwem przez niecałe trzy lata, wiedzieli doskonale, że są sobie przeznaczeni… Wtedy na drodze ich pięknej miłości stanęła ogromna tragedia. 

Czytaj także: Był dla niej ogromnym wsparciem... Tak wygląda ostatnie zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka z żoną

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, 2015

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak, historia miłości
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć o zmarłym mężu

Agnieszka Woźniak-Starak oraz najbliżsi producenta dbają o to, aby pamięć o nim była należycie czczona - co roku, w dniu rocznicy śmierci gromadzą się nad jeziorem, w którym zginął. Wczoraj do rezydencji Staraków na Mazurach zjechał cały tłum ludzi bliskich sercu zmarłego Piotra. 

Żona milionera przyjechała prosto z Sopotu, w którym przez ostatnie dwa dni prowadziła festiwal muzyczny Top of the Top 2022. Zjechały również takie osobistości jak aktor Wojciech Mecwaldowski oraz dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska. Gośćmi zaopiekowała się mama mężczyzny, Anna Woźniak-Starak.

Po zachodzie słońca przyjaciele Piotra Woźniaka-Staraka wypłynęli na jezioro w trzech łodziach motorowych. Stamtąd upamiętnili zmarłego, wypuszczając dla niego na wodę piękne lampiony. To wyjątkowy moment, który bliscy przeżywali w skupieniu i ciszy. Choć rozgrzewa serca, nie sposób nie uronić łez wzruszenia...  

Sprawdź również: Brak kwiatów, niecodzienna instalacja... Tak wygląda grobowiec Piotra Woźniak-Staraka

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?