Teatr Sabat, Małgorzata Potocka, VIVA Sabat
Fot. Materiały prasowe/Teatr Sabat
ZE ŚWIATA TEATRU

Viva Sabat - poznaj szczegóły nowego spektaklu muzyczno-rewiowego teatru Małgorzaty Potockiej!

Projekt jest naprawdę niezwykły

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 26 września 2022 17:48
Teatr Sabat, Małgorzata Potocka, VIVA Sabat
Fot. Materiały prasowe/Teatr Sabat

Viva Sabat to wystrzałowa rewia w reżyserii Małgorzaty Potockiej, w której zobaczą Państwo kalejdoskop utworów muzycznych – polskich i światowych, pokazujących talent i wszechstronność artystów i baletu teatru Sabat. Wyjątkowym wydarzeniem w tym spektaklu jest pokazanie teledysku światowej sławy zespołu Rammstein, nagranego w teatrze Sabat, z udziałem wspaniałych i pięknych tancerek baletu Sabat, który do dnia premiery spektaklu obejrzało już 40 milionów widzów z całego świata. Uroczysta premiera odbędzie się w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej w Warszawie przy ulicy Foksal 16 w dniu 6 października 2022 roku.

Fenomen Teatru Sabat Małgorzaty Potockiej

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej to pierwsze i jedyne miejsce w Polsce, w którym na wzór paryskiej rewii czy teatrów na Broadway’u, łączymy wspaniałe widowisko z wykwintną kolacją i zabawą przy muzyce tanecznej. Tylko u nas scena staje się parkietem do tańca dla naszych gości.

Twórczynią i właścicielką teatru jest Małgorzata Potocka – wybitna tancerka, choreograf i reżyser, twórczyni grupy baletowej Sabat, autorka spektakli rewiowych, estradowych i telewizyjnych, ciesząca się niesłabnącą popularnością i uznaniem w kraju i za granicą.

Teatr jest wizytówką Warszawy, bywają w nim cudzoziemcy, dyplomaci, ważne osobistości, politycy, ludzie kultury. Odbyło się w nim wiele prestiżowych imprez, jak również spektakle zostały pokazane w drugim programie TV publicznej, osiągając bardzo dużą oglądalność. Pragniemy zaznaczyć, że spektakle są pełne elegancji, dobrego smaku i profesjonalizmu, słyną ze wspaniałych wokalistów, pięknych kostiumów z brawurowo wykonywanych układów choreograficznych.

Teatr otrzymał prestiżową nagrodę Warsaw Destination Alliance, za swoją działalność, którą wspiera i promuje w jak najlepszym świetle wizerunek Warszawy w Świecie.

VIVA Sabat, plakat, finał
Fot. Materiały prasowe/Teatr Sabat

Viva Sabat - szczegóły premiery

6 października 2022 r. w Teatrze Sabat w Warszawie przy ul. Foksal 16, odbędzie się przygotowane z wielkim rozmachem inscenizacyjnym widowisko sceniczne, spektakl musicalowo – rewiowy pt: „Viva Sabat”.

Viva Sabat to wystrzałowa rewia w reżyserii Małgorzaty Potockiej, w której zobaczą Państwo kalejdoskop utworów muzycznych – polskich i światowych, pokazujących talent i wszechstronność Artystów i Baletu teatru Sabat. Wyjątkowym wydarzeniem w tym spektaklu jest pokazanie teledysku światowej sławy zespołu Rammstein, z udziałem wspaniałych tancerek i teatru Sabat. Teledysk obejrzało już ponad 28 milionów widzów z całego świata, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Viva Sabat – to spektakl, w którym biorą udział, znakomici wokaliści. To świetny Balet Sabat, piękne tancerki i wspaniali tancerze oraz zjawiskowe tancerki akrobatyczne. Nowe aranżacje muzyczne, współczesna choreografia, ponad 200 olśniewających kostiumów oraz wspaniałe efekty multimedialnej scenografii.

Reżyseria: Małgorzata Potocka.

Choreografia: Małgorzata Potocka, Joanna Teśla, Julia Ławrenowa, Sara Gorbaczyńska-Pawłuszko

Kierownictwo muzyczne: Sławomir Adamko, Iwo Orłowski

Teksty: Tadeusz Ross

Projekt kostiumów: Małgorzata Potocka

Udział biorą: Małgorzata Potocka, Iwo Orłowski, Agnieszka Wojciechowska, Mariusz Jaśko, Amirita, Kamila Kropkowska-Pikus, Tomasz Czerski, Rafał Sadowski, Jacek Mureno, Akrobatki na szarfach i kole oraz balet SABAT.

Produkcja: Rewia&Show Sp. z o.o.; Teatr Sabat; 00-372 Warszawa, ul. Foksal 16, www.teatr-sabat.pl

Przewidywany czas trwania: około 120 minut, podzielonych na II akty  

Teatr Sabat, Małgorzata Potocka, VIVA Sabat
Fot. Materiały prasowe/Teatr Sabat

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?