Oto filmowe premiery tego tygodnia!

Weronika Kostyra 19 października 2018 13:14

W tym tygodniu w kinach kilka ciekawych premier. Na ekrany wchodzi film Pierwszy człowiek, z Ryanem Goslingiem w głównej roli Neila Armstronga. Mówi się, że historia człowieka, który jako pierwszy w historii postawił swoją stopę na Księżycu, jest mocnym kandydatem do Oscara.

Poza tym w filmowym repertuarze pojawiły się komedia Zwyczajna przysługa i niepokojący dramat Climax, a także polskie filmy Jak pies z kotem oraz dramat 53 wojny. Wciąż można zobaczyć też premiery z poprzednich tygodni – głośny Kler Wojciecha Smarzowskiego, który bije rekordy popularności, a także 7 uczuć i Serce nie sługa. Z dziećmi z kolei warto wybrać się na Hotel Transylwania 3.

Który z nich wybierzesz? 

1/10
Plakat filmu Pierwszy człowiek
Copyright @Materiały prasowe
1/10

„Pierwszy człowiek” to Neil Armstrong, który jako pierwszy w historii postawił stopę na księżycu. Historyczna misja NASA, w której wziął udział, była jednak okupiona latami poświęceń i wyrzeczeń nie tylko bohatera, ale całej jego rodziny.

2/10
Plakat filmu Jak pies z kotem
Copyright @Materiały prasowe
2/10

„Jak pies z kotem” to obraz skomplikowanych rodzinnych relacji między dwoma braćmi. Łączy ich silna więź, która często ustępuje miejsca żalowi i wzajemnym pretensjom. Sytuacji nie poprawia poważna choroba jednego z nich…

3/10
Plakat filmu 53 wojny
Copyright @Materiały prasowe
3/10

„53 wojny”: Szczęśliwe małżeństwo Anki i Witka zaczyna się psuć, przez jego ciągłą nieobecność, ponieważ jest korespondentem wojennym, a ona żyje w nieustannym lęku i niepewności. Historia jest inspirowana losami korespondenta Wojciecha Jagielskiego i jego żony, Grażyny.

4/10
Plakat filmu Zwyczajna przysługa
Copyright @Materiały prasowe
4/10

„Zwyczajna przysługa”: Stephanie i Emily są młodymi mamami, których synowie chodzą do jednej szkoły. Poza tym dzieli je jednak wszystko. Zaprzyjaźniają się, ale kiedy ich znajomość zostaje nagle wystawiona na próbę, kiedy wyzwolona Emily nagle znika w tajemniczych okolicznościach, zostawiając męża i syna…

5/10
Plakat filmu Climax
Copyright @Materiały prasowe
5/10

Akcja filmu „Climax” dzieje się w latach 90. Grupa tancerzy organizuje imprezę w zamkniętej szkole tańca. Bawią się i piją Sangrię, do momentu aż odkrywają, że dodano do niej narkotyków. Zabawa zamienia się erotyczny i psychodeliczny trans.

6/10
Plakat filmu 7 uczuć
Copyright @Materiały promocyjne
6/10

„7 uczuć” to powrót do dzieciństwa Adasia Miauczyńskiego. Bohater (grany po raz pierwszy przez Michała Koterskiego) i jego szkolni koledzy mają problem z nazywaniem towarzyszących im emocji. Jak wydarzenia ze szkolnych murów wpłyną na ich dalsze życie?

7/10
Film Kler plakat
Copyright @Materiały promocyjne
7/10

„Kler” to historia trzech księży, którzy spotykają się po latach od tragedii, która splotła ich losy. Życie każdego potoczyło się inaczej – jeden jest proboszczem wiejskiej parafii, drugi traci zaufanie swoich parafian, trzeci robi karierę w kurii, lecz utrudnia mu to pławiący się w luksusach arcybiskup.

8/10
Plakat filmu Venom
Copyright @Materiały promocyjne
8/10

„Venom” to pozycja obowiązkowa dla miłośników ekranizacji komiksów. Dziennikarz Eddie Brock (Tom Hardy) został zaatakowany przez pozaziemską istotę Venom. Od tamtej pory zaczyna żyć z nią w symbiozie…

9/10
Plakat filmu Serce nie sługa
Copyright @Materiały promocyjne
9/10

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. Główni bohaterowie, Daria i Filip, przyjaźnią się od lat, ale nie potrafią ułożyć sobie życia uczuciowego. Wtedy Filip przypomina przyjaciółce o obietnicy, jaką złożyli sobie wiele lat temu…

10/10
Plakat filmu Hotel Transylwania 3
Copyright @Materiały promocyjne
10/10

W „Hotelu Transylwania 3” potwory wybierają się na zasłużone luksusowe wakacje. Podróż może jednak skończyć się koszmarnie za sprawą tajemniczej pani kapitan statku, którym płyną…

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.