Zobacz nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 28 grudnia 2018 13:56

Przed nami ostatnie dni roku. Co oferują nam kina? Już dzisiaj do repertuaru dołącza komedia romantyczna Pech to nie grzech, w której plejada polskich aktorów jest zamieszana w miłosną intrygę. Główna bohaterka Natalia odnosi sukcesy w życiu zawodowym, ale nie ma szczęścia w miłości. Pewnego dnia zostaje świadkiem zakładu swoich przyjaciół, którzy są przekonani, że nie znajdzie ona w najbliższym czasie swojej drugiej połówki.

Co obejrzeć w kinie w weekend 28.12-30.12.2018 roku, w sylwestra i w Nowy Rok?

Do kin wchodzi też komedia Teraz albo nigdy, w której do swojego ulubionego gatunku powraca Jennifer Lopez. Maya wszystko w swoim życiu osiągnęła dzięki ciężkiej pracy. Czasami to jednak nie wystarczy. Będzie musiała udowodnić na co ją stać, wykorzystując niepowtarzalną szansę.

Poza tym premierę ma film Spider-Man Uniwersum, a także najnowszy film Paolo Sorrentino Oni, w którym przybliża fenomen jednego z najbardziej kontrowersyjnych polityków na świecie – Silvio Berlusconiego. Film twórcy Wielkiego piękna, Młodości oraz Młodego papieża z rozmachem ukazuje świat wielkiej władzy, polityki i pieniędzy. W głównej roli zobaczymy Toniego Servilo, ulubionego aktora Sorrentino, a u jego boku między innymi piękną Kasię Smutniak.

Oprócz tego z kinowego repertuaru nie znikają Aquaman, Mary Poppins powraca, Narodziny gwiazdy czy Bohemian Rhapsody.

Wybierzesz się do kina? 

1/8
Film Pech to nie grzech
Copyright @Materiały prasowe
1/8

„Pech to nie grzech”: Natalia nie ma szczęścia w miłości i pewnego dnia jest świadkiem zakładu swoich przyjaciół, którzy są przekonanie, że nie znajdzie miłości w ciągu trzech miesięcy. Postanawia udowodnić im, że się mylą…

2/8
Plakat filmu Teraz albo nigdy
Copyright @Materiały promocyjne
2/8

„Teraz albo nigdy”: Maya dostaje szansę od losu, by po latach niepowodzeń udowodnić, jak dobra jest w swojej pracy. Tylko czy spektakularną karierę można zbudować na oszustwie?

3/8
Film Spider-man. Uniwersum
Copyright @Materiały prasowe
3/8

„Spider-Man Uniwersum”: Nastolatek Miles Morales odkrywa w sobie moce Spider-Mana. Działa jednak w uniwersum zwanym Ziemia-1610…

4/8
Plakat filmu Oni
Copyright @Materiały promocyjne
4/8

Tytułowi „Oni” to członkowie świty jednego z najbardziej kontrowersyjnych polityków na świecie – Silvio Berlusconiego. To pochlebcy, którzy mieli nadzieję na wielką karierę i pieniądze u jego boku. W najnowszym filmie Paolo Sorrentino zagrała między innymi Kasię Smutniak.

5/8
Film Aquaman
Copyright @Materiały prasowe
5/8

„Aquaman”: Władca podwodnego świata dba o utrzymanie równowagi między ludźmi niszczącymi morza i oceany a mieszkańcami Atlantydy, którzy dążą do buntu. Przed Aquamanem (Jason Mamoa) niełatwe zadanie…

6/8
Film Mary Poppins powraca
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Mary Poppins (Emily Blunt) wraca, by odczarować szarą rzeczywistość i z pomocą magii pomóc kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów odkryć radość życia.

7/8
Plakat filmu Narodziny gwiazdy
Copyright @Materiały prasowe
7/8

„Narodziny gwiazdy”: gwiazda muzyki country, Jackson Maine, poznaje początkującą piosenkarkę Ally. Kiedy wybucha między nimi romans, Jack nakłania ją do wyjścia z cienia. Gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa jego dokonania, jest mu coraz trudniej, szczególnie, że mierzy się z uzależnieniem od alkoholu.

8/8
Plakat filmu Bohemian Rhapsody
Copyright @Materiały prasowe
8/8

„Bohemian Rhapsody” przedstawia splot wydarzeń, który zaprowadził zespół Queen na szczyt i zapewnił mu trwałe miejsce w historii muzyki rockowej. Szczególne miejsce zajmuje w nim barwne i skandaliczne życie lidera grupy, Freddie’ego Mercury’ego.

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?