Zobacz nasze filmowe propozycje!

Weronika Kostyra 7 grudnia 2018 13:31

Do kina wchodzi dzisiaj film Kraina wielkiego nieba, poruszający dramat z Carey Mulligan i Jakiem Gyllenhaalem w rolach głównych. Bohaterowie sprawiają wrażenie zgodnego małżeństwa, jednak ich związek niszczą problemy dnia codziennego. Wszystkiemu przygląda się ich dorastający syn...

Co obejrzeć w kinie w ten weekend 07.12-09.12.2018 roku?

Premierą ma także wyczekiwany i intrygujący film Fuga w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej. W repertuarze kin pojawiają się także filmy takie jak: Zabójcze maszyny, horror Diabeł: Intarnacja czy animacja Miśków 2-óch w Nowym Jorku.

Wciąż można obejrzeć przeboje ostatnich tygodni: Planeta singli 2, Miłość jest wszystkim, Narodziny gwiazdy, który właśnie został nominowany do Złotego Globu w kilku kategoriach, a także Bohemian Rhapsody, czyli filmową biografię Freddie'go Mercury'ego.

Który film wybierzesz?

1/9
Plakat filmu Kraina wielkiego nieba
Copyright @Materiały prasowe
1/9

Jeanette i Jerry sprawiają wrażenie szczęśliwego małżeństwa, jednak rzeczywistość jest inna. Nowy dom na przedmieściach nie zmienia starych problemów. Kiedy Jerry wyjeżdża na kilka miesięcy, Jeannette zostaje sama z dorastającym synem. Samotna wdaje się w romans, który przypomina jej, jaka była kiedyś.

2/9
Plakat filmu Fuga
Copyright @Materiały prasowe
2/9

„Fuga”: Dwa lata po zaginięciu Alicja zostaje odnaleziona przez rodzinę. Nie pamięta, co się stało, kim jest, nie poznaje bliskich. Jaką tajemnicę ukrywa jej przeszłość? Czy stworzy z mężem i synem na nowo szczęśliwą rodzinę?

3/9
Plakat filmu Zabójcze maszyny
Copyright @Materiały prasowe
3/9

„Zabójcze maszyny”: Tysiąc lat po kataklizmie cywilizacja człowieka składa się z gigantycznych poruszających się metropolii. Spotkanie bohaterów, którzy walczą o przetrwanie doprowadzi do sojuszu, który zmieni bieg wydarzeń…

4/9
Plakat filmu Diabeł: inkarnacja
Copyright @Materiały prasowe
4/9

„Diabeł: Inkarnacja”: pracująca samotnie na nocnej zmianie w kostnicy Megan Reed odbiera zniekształcone zwłoki zmarłej, która zginęła po nieudanych egzorcyzmach. Po pewnym czasie zaczyna jej się wydawać, że diabelskie moce wcale nie opuściły ciała…

5/9
Plakat filmu Miśków 2-óch w Nowym Jorku
Copyright @Materiały prasowe
5/9

Król Arktyki Misiek wraca do Nowego Jorku, gdzie ma odebrać od burmistrza Wielki Klucz do Miasta. Niestety ktoś kradnie go przed ceremonią i próbuje wrobić Miśka w przestępstwo. W tym samym czasie docierają do niego niepokojące wieści z bieguna…

6/9
Planeta Singli 2
Copyright @Materiały promocyjne
6/9

„Planeta singli 2”: Co dzieje się po szczęśliwym zakończeniu? Okazuje się, że związek głównych bohaterów wcale nie jest taki idealny… Tomek, showman-celebryta nie myśli jeszcze o ustatkowaniu się. Z kolei Ania marzy o poważnej relacji. W międzyczasie w jej życiu pojawia się inny mężczyzna, w dodatku milioner.

7/9
Miłość jest wszystkim
Copyright @mat. pras
7/9

„Miłość jest wszystkim”: to kilka przeplatających się wzajemnie wątków i romantycznych historii. Losy bohaterów splatają już od pierwszych scen filmu, tworząc zabawny, ciepły i pełny miłości film o ludziach takich jak my.

8/9
Plakat filmu Narodziny gwiazdy
Copyright @Materiały prasowe
8/9

„Narodziny gwiazdy”: gwiazda muzyki country, Jackson Maine, poznaje początkującą piosenkarkę Ally. Kiedy wybucha między nimi romans, Jack nakłania ją do wyjścia z cienia. Gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa jego dokonania, jest mu coraz trudniej, szczególnie, że mierzy się z uzależnieniem od alkoholu.

9/9
Plakat filmu Bohemian Rhapsody
Copyright @Materiały prasowe
9/9

„Bohemian Rhapsody” przedstawia splot wydarzeń, który zaprowadził zespół Queen na szczyt i zapewnił mu trwałe miejsce w historii muzyki rockowej. Szczególne miejsce zajmuje w nim barwne i skandaliczne życie lidera grupy, Freddie’ego Mercury’ego.

TAGI #premiera #film #kino

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.