W repertuarze „Aquaman”, „Mary Poppins powraca” i…

Weronika Kostyra 21 grudnia 2018 13:59

W ferworze świątecznych przygotowań miłą odskocznią może być wypad do kina. Poza tym większość z nich oferuje seanse w Święta, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by zapoznać się z filmowymi nowościami.

Co obejrzeć w kinie w weekend 21.12-23.12.2018 roku i w Święta?

Dzisiaj do kin wchodzi film Aquaman, czyli jedna z ważniejszych premier roku dla fanów fantastyki. W główną rolę wciela się znany z serialu Gra o tron Jason Momoa. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się też Amber Heard, Willem Dafoe i Patrick Wilson. Podwodny świat przedstawiony w filmie robi ogromne wrażenie.

Premierę ma także nowa wersja kultowego filmu o Mary Poppins. W Mary Poppins powraca niezastąpiona niania z pomocą magii pomaga kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów.

W kinach zobaczymy też filmy animowane Królowa śniegu. Po drugiej stronie lustra, a także Spider-Man Uniwersum, który swoją premierę ma 25 grudnia, czyli w pierwszy dzień Świąt. Wtedy do repertuaru dołączy także komedia romantyczna Pech to nie grzech, w której plejada polskich aktorów będzie zaplątana w miłosną intrygę.

Wciąż można też obejrzeć filmy Grinch, Miłość jest wszystkim i Planeta singli 2, które wprawiają w świąteczny nastrój! 

1/8
Film Aquaman
Copyright @Materiały prasowe
1/8

„Aquaman”: Władca podwodnego świata dba o utrzymanie równowagi między ludźmi niszczącymi morza i oceany a mieszkańcami Atlantydy, którzy dążą do buntu. Przed Aquamanem (Jason Mamoa) niełatwe zadanie…

2/8
Film Mary Poppins powraca
Copyright @Materiały prasowe
2/8

Mary Poppins (Emily Blunt) wraca, by odczarować szarą rzeczywistość i z pomocą magii pomóc kolejnemu pokoleniu rodziny Banksów odkryć radość życia.

3/8
Film Pech to nie grzech
Copyright @Materiały prasowe
3/8

„Pech to nie grzech”: Natalia nie ma szczęścia w miłości i pewnego dnia jest świadkiem zakładu swoich przyjaciół, którzy są przekonanie, że nie znajdzie miłości w ciągu trzech miesięcy. Postanawia udowodnić im, że się mylą…

4/8
Film Królowa śniegu
Copyright @Materiały prasowe
4/8

Gerda nie posiada magicznych zdolności, dlatego kiedy jej brat Kai i rodzice zostają porwani przez złego króla Haralda, potrzebuje pomocy. Okazuje się, że jedyną osobą, do której może się zwrócić jest Królowa Śniegu…

5/8
Film Spider-man. Uniwersum
Copyright @Materiały prasowe
5/8

„Spider-Man Uniwersum”: Nastolatek Miles Morales odkrywa w sobie moce Spider-Mana. Działa jednak w uniwersum zwanym Ziemia-1610…

6/8
Plakat filmu Grinch
Copyright @Materiały prasowe
6/8

Nienawidzący Świąt stwór Grinch powraca, by zepsuć wszystkim ten szczególny czas. W oryginalnej wersji językowej głosu postaci użyczył Benedict Cumberbatch.

7/8
Plakat filmu Miłość jest wszystkim
Copyright @Materiały prasowe
7/8

„Miłość jest wszystkim”: to kilka przeplatających się wzajemnie wątków i romantycznych historii. Losy bohaterów splatają już od pierwszych scen filmu, tworząc zabawny, ciepły i pełny miłości film o ludziach takich jak my.

8/8
Planeta Singli 2
Copyright @Materiały promocyjne
8/8

„Planeta singli 2”: Co dzieje się po szczęśliwym zakończeniu? Okazuje się, że związek głównych bohaterów wcale nie jest taki idealny… Tomek, showman-celebryta nie myśli jeszcze o ustatkowaniu się. Z kolei Ania marzy o poważnej relacji. W międzyczasie w jej życiu pojawia się inny mężczyzna, w dodatku milioner.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.