Mariah Carey
Fot. Insagram @mariahcarey
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Kultowa piosenka All I Want For Christmas Is You Mariah Carey pobiła rekord!

Też słuchaliście jej w Wigilię?

Weronika Kostyra 27 grudnia 2018 17:27
Mariah Carey
Fot. Insagram @mariahcarey

Piosenka All I Want For Christmas Is You w wykonaniu Mariah Carey to od lat niekwestionowany przebój okresu świątecznego. W tym roku jednak utwór z 1994 roku pobił absolutny rekord odtworzeń. Był najczęściej słuchaną piosenką na całym świecie i pobił rekord serwisu Spotify. Ile razy odsłuchano go w Wigilię?

„All I Want For Christmas Is You” najpopularniejszą piosenką na świecie!

Trudno wyobrazić sobie święta bez naszych ulubionych świątecznych przebojów. All I Want For Christmas Is You od lat znajduje się w ścisłej czołówce. Napisanie tej piosenki zajęło lata temu 15 minut, a od tamtej pory przynosi ona wokalistce ogromne zyski i jest jej najsłynniejszym utworem. Szacuje się, że tantiemy z tytułu praw autorskich wynoszą co roku około 1,7 miliona dolarów! Powstało też wiele coverów All I Want For Christmas Is You. Nagrali je między innymi Miley Cyrus i Michael Buble.

Teraz serwis Spotify ogłosił, że 24 grudnia piosenkę odtworzono aż 10 819 009 razy. To nowy dzienny rekord odtworzeń w serwisie streamingowym. Zaskoczona była nawet sama Mariah Carey. Jest to rekord wśród wszystkich utworów w serwisie, nie tylko tych świątecznych!  Oczywiście piosenkę w święta odtwarzano też w radio, telewizji, innych serwisach streamingowych i serwisie Youtube. Wszystko wskazuje na to, że Mariah Carey jeszcze długo będzie królową świątecznych przebojów! Czy dołożyliście się do jego rekordowego wyniku wyniku? 

 

Mariah Carey i św. Mikołaj
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.