VIDEO VIVY!

Do tych świątecznych utworów powracamy co roku!

Oto bożonarodzeniowe hity wszech czasów!

Aleksandra Charzewska 23 listopada 2018 17:45

Bez nich trudno wyobrazić sobie czas grudniowego oczekiwania... Świąteczne utwory to nieodłączny element Bożego Narodzenia! Powstało ich wiele, jednak są takie, które uwielbiamy szczególnie i słuchamy co roku. Niektóre z nich powstały kilkadziesiąt lat temu, jednak wciąż pozostają aktualne i zawsze chętnie do nich wracamy.

Jeszcze do niedawna na szczycie listy najpopularniejszych świątecznych piosenek znajdował się przebój Mariah Carey ,,All I Want For Christmas Is You". Mimo tego, że nie zajmuje już najwyższej pozycji, wciąż znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych w tym okresie piosenek.

Co jeszcze znajduje się na tej liście? Oto świąteczne utwory wszech czasów!  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.