VIDEO VIVY!

Do tych świątecznych utworów powracamy co roku!

Oto bożonarodzeniowe hity wszech czasów!

Aleksandra Charzewska 23 listopada 2018 17:45

Bez nich trudno wyobrazić sobie czas grudniowego oczekiwania... Świąteczne utwory to nieodłączny element Bożego Narodzenia! Powstało ich wiele, jednak są takie, które uwielbiamy szczególnie i słuchamy co roku. Niektóre z nich powstały kilkadziesiąt lat temu, jednak wciąż pozostają aktualne i zawsze chętnie do nich wracamy.

Jeszcze do niedawna na szczycie listy najpopularniejszych świątecznych piosenek znajdował się przebój Mariah Carey ,,All I Want For Christmas Is You". Mimo tego, że nie zajmuje już najwyższej pozycji, wciąż znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej słuchanych w tym okresie piosenek.

Co jeszcze znajduje się na tej liście? Oto świąteczne utwory wszech czasów!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.