Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative
KULTURA

Sara Boruc Mannei zaprezentowała swój pierwszy singiel. Szykuje się hit tego lata?

„Petarda”, piszą internauci. Posłuchajcie sami!

Gabriela Czernecka 14 czerwca 2018 14:44
Sara Boruc, VIVA! Moda 1/2016
Fot. Piotr Stokłosa/Warsaw Creative

Sara Boruc Mannei, żona byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej, spełniła swoje największe marzenie. Pasjonatka mody wielokrotnie wspominała, że jej największą pasją jest śpiewanie. Wygląda na to, że żona Artura Boruca wreszcie odważyła się spróbować swoich sił jako wokalistka. Na swoim Instagramie Sara Boruc Mannei zaprezentowała właśnie pierwszy singiel. Łapie Tlen Sary Boruc zapowiada się naprawdę nieźle! 

Sara Boruc Mannei: singiel Łapie Tlen

Na swoim profilu na Instagramie Sara Boruc Mannei zamieściła wczoraj fragment swojego pierwszego singla. Dziś mamy okazję usłyszeć go w pełnej okazałości. Łapie Tlen to debiutancki singiel, nad którym żona Artura Boruca pracowała ponad dwa lata. „Dodaje mi to ogromnych skrzydeł i wiary w to, że materiał, na którym tak długo pracowałam jest dobry. Mam szczerą nadzieję, że Wy też tak uznacie”, pisała Sara.

Sara już jakiś czas temu informowała swoich fanów, że planuje nagrać płytę. Jej album ma trafić do sprzedaży już w sierpniu tego roku pod tytułem Love on your own. Do tej pory Sara świetnie radziła sobie jako projektantka biżuterii. Teraz postanowiła rozwijać się w innej dziedzinie. W końcu od lat przyjaźni się z żoną Wojciecha Szczęsnego, MaRiną Łuczenko-Szczęsną, która jest piosenkarką. Możliwe, że to właśnie ona zachęciła koleżankę, by spróbowała swoich sił jako wokalistka. 

Niewielu wie, że Sara ma na swoim koncie przygodę z muzyką, bowiem jej fani mieli okazję oglądąć ją w programie Idol. Wówczas zaśpiewała piosenkę Teksański zespołu Hey, ale doszła jedynie do etapu klubowego. Od Kuby Wojewódzkiego usłyszała: „Największym twoim przyjacielem jest wdzięk, największym wrogiem dźwięk”. 

Od tamtej pory Sara rozwijała swoją pasję do muzyki. Swoją karierę muzyczną od teraz będzie prowadzić pod szyldem Mannei - to jej panieńskie nazwisko. Debiutancki singiel Sary Boruc Mannei miał dziś swoją premierę. Fani zaledwie po fragmencie utworu okrzyknęli go prawdziwą „petardą”. Zapowiada się hit tego lata? Posłuchajcie i oceńcie sami. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…