Ola Nizio
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Przed laty wygrała The Voice of Poland, teraz Ola Nizio jest w ogniu krytyki. Jej decyzja oburzyła fanów

Poszło o ślub...

Karol Sowa 15 października 2023 20:01
Ola Nizio
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Aleksandra Nizio przed laty zachwyciła swoim talentem w programie „The Voice of Poland". I choć lekko usunęła się w cień, wciąż prężnie działa w mediach społecznościowych. I to właśnie tam poinformowała swoich fanów, że planuje ślub. Co więcej, opowiedziała, jak chciałaby zorganizować uroczystość. Po tych słowach jej fani nie pozostawili na niej suchej nitki...

Aleksandra Nizio szczerze o ślubie

Przypomnijmy, że wygrała 5. edycję programu „The Voice of Poland", gdzie rozwijała swoje muzyczne umiejętności w drużynie Justyny Steczkowskiej. Zachwyciła nie tylko jurorów, ale też publiczność. W dodatku została nazwana polską Adele.

Po udziale w słynnym show zerwała kontrakt z wytwórnią. Zdecydowała, że będzie pracować na własnych zasadach. I choć rzadko występuje w telewizji, ma wierne grono fanów, z którymi kontaktuje się za pośrednictwem Instagrama. Niedawno postanowiła poinformować ich, że planuje wziąć ślub. Podkreśliła jednak, że na uroczystości zabraknie trzech rzeczy: nadmiaru atrakcji, wielu posiłków i piosenki „Cudownych rodziców mam". Te słowa wywołały w sieci wielką burzę...

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jada Pinkett wspomina zachowanie Willa Smitha podczas Oscarów 2022

Ola Nizio
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Ola Nizio
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Ola Nizio w ogniu krytyki

Na wokalistkę zaczęła spływać wówczas wielka fala krytyki. W komentarzach pod nagraniem fani pisali: „I czym tu się chwalić? Skąpstwem?", „Jaka dziołcha takie wesele", „I Chwalisz się czy żalisz? „Cudownych rodziców mam" to najbardziej wzruszająca piosenka. Bez niej nie ma podziękowań, to taki brak szacunku do ludzi, którzy cię wychowali", czytamy. 

Znalazły się również osoby, które podzielają zdanie artystki. „Też uważam, że ludzie spotykają się na imprezach tego typu po to, by pobyć ze sobą, a nie zająć się atrakcjami i zapomnieć, o co tak naprawdę chodzi w tym wszystkim", „Święta racja", napisali. 

A Wy jak uważacie?. 

CZYTAJ TEŻ: Elżbieta Dmoch ma nowe mieszkanie. Artystka może żyć w dobrych warunkach

Ola Nizio
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.