Will Smith, Jada Pinkett-Smith, 2022 rok
Fot. Lionel Hahn/Getty Images
O tym się mówi!

Jada Pinkett wspomina zachowanie Willa Smitha podczas Oscarów 2022

"Will od lat nie nazywał mnie żoną"

Aleksandra Frankowska 15 października 2023 15:02
Will Smith, Jada Pinkett-Smith, 2022 rok
Fot. Lionel Hahn/Getty Images

Słynny incydent na gali wręczenia Oscarów w marcu 2022 roku, kiedy Will Smith zaatakował Chrisa Rocka, nadal pozostaje tematem dyskusji i spekulacji. Jednak teraz Jada Pinkett Smith, żona aktora, ujawniła informacje, które dodają nowy kontekst do całej sytuacji. Okazuje się, że przez wiele ostatnich lat, Will Smith nie określał jej mianem „żony”.

ZOBACZ TEŻ: Niekonwencjonalne małżeństwo Willa Smitha i Jady Pinkett-Smith. Jak udało im się przetrwać kryzys?

Jada Pinkett o incydencie na Oscarach

To kontrowersyjne wyznanie padło w trakcie wywiadu z Jadą Pinkett Smith, który został nagrany przez NBC i miał być wyemitowany w piątek wieczorem. Gwiazda opowiedziała o swoim zdziwieniu, kiedy usłyszała, że jej mąż użył słów „moja żona” w kontekście ataku na Chrisa Rocka. „Po pierwsze, jestem naprawdę zszokowana. Nie nazywaliśmy się nawzajem mężem i żoną od dawna" wyznała w rozmowie z Hodą Kotb, współprowadzącą programu „Today”.

Will Smith, Jada Pinkett-Smith, 2009 rok
Fot. Kevin Winter/Getty Images

To wyznanie jest kolejnym ogniwem w historii ich relacji. Już wcześniej informacje o separacji między Pinkett Smith a Willem Smithem były publicznie dostępne. W 2020 roku pojawiły się doniesienia, że Jada była w związku z aktorem i piosenkarzem Augustem Alsiną, co spowodowało, że przyznała, że ona i Will od dawna są w separacji.

Mimo tego wydawało się, że para znalazła wspólny język, opowiadając o swoim „otwartym małżeństwie” i swoim oddaniu sobie nawzajem. Jednak najnowsze wyznanie Jady Pinkett Smith o tym, że nadal żyją osobno, rzuca nowe światło na ich relację.

„Nadal próbujemy zrozumieć, jak to jest pomiędzy nami dwoma w kontekście partnerstwa… Jeśli chodzi o to, jak to przedstawiamy ludziom? Jeszcze tego nie rozgryźliśmy” wyjaśniła Pinkett Smith.

Czy to promocja nowej książki?

Warto zauważyć, że te informacje zostały ujawnione tuż przed premierą nowej książki Jady Pinkett Smith, zatytułowanej „Worthy”, co skłoniło niektórych komentatorów do określenia tego jako „chwyt finansowy”. Ana Navarro, współgospodyni programu „The View” skomentowała to w następujący sposób: „Myślę, że jest w relacji z własnym kontem bankowym, ponieważ za każdym razem, gdy potrzebuje zwiększyć oglądalność, za każdym razem, gdy musi sprzedać książki, wypuszcza te bombowe informacje.”

CZYTAJ TEŻ: Jada Pinkett Smith przez lata zdradzała Willa Smitha. Teraz jej kochanek ujawni intymne szczegóły ich relacji

Jada Pinkett Smith, Will Smith, 27. nagrody Critics Choice
Fot. Casey Flanigan/imageSPACE/Shutterstock/EAST NEWS

Informacje o separacji Jady Pinkett Smith i Willa Smitha wywołują różne reakcje i dyskusje. To, co pozostaje pewne, to fakt, że ta para nadal stara się zrozumieć, jak chcą kształtować swoją relację i jak to przedstawiać światu. Jada Pinkett Smith zakończyła wywiad dla NBC słowami: „Mamy głęboką miłość do siebie nawzajem i zamierzamy ustalić, jak to dla nas wygląda.” Czy to oznacza, że przyszłość ich związku jest niepewna? Czas pokaże, jak będą rozwijać się dalsze wydarzenia w życiu tej znanej pary. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.