O TYM JEST GŁOŚNO

To nie koniec plotek o romansie... Lady GaGa i Bradley Cooper planują wielki powrót!

To prawdziwa gratka dla fanów „Narodzin gwiazdy”

Konrad Szczęsny 26 kwietnia 2019 20:01

Kolejna akcja marketingowa czy ukłon w stronę fanów? Bo kasowym sukcesie filmu Narodziny gwiazdy Bradley Cooper planuje kolejne duże przedsięwzięcie z koleżanką z planu, Lady GaGą. To z kolei oznacza powrót spekulacji, dotyczących natury łączącej ich relacji! Co na to partnerka aktora, modelka Irina Shayk?

Bradley Cooper wyruszy w trasę koncertową „Narodziny gwiazdy” z Lady GaGą 

Mimo że nie zdobyli statuetki za role w remake'u kultowej produkcji, utwór Shallow sprawił, że Oscar 2019 w kategorii „najlepsza piosenka oryginalna” powędrowała na konto Narodzin gwiazdy. Występ w trakcie pamiętnej nocy odbił się zresztą w mediach szerokim echem, cały świat zastanawiał czy łączy ich płomienny romans czy może to jedynie kolejny element akcji promocyjnej.

I gdy wydawało się, że zamieszanie wokół Bradleya Coopera i Lady GaGi przycichło, pojawiła się kolejna okazja do plotek! Tym razem w związku z pomysłem aktora, by wyruszyli w trasę koncertową, co zdradził na kanapie u Ellen DeGeneres. Zwierzył się, że sukces Narodzin gwiazdy skłonił go do planowania kolejnego przedsięwzięcia z filmową partnerką w roli głównej. Wyjaśnił, że łączy ich wyjątkowa nić porozumienia i nie może być mowy o zerwaniu tak bliskiej relacji...

„Wiesz co, pomyślałem, że fajną rzeczą byłoby czytanie scenariusza i śpiewanie wszystkich piosenek na żywo. To byłoby fajne, prawda?”, pytał na antenie.

Bradley Cooper o oscarowym występie

W dalszej części rozmowy przyznał, że występ na Oscarach kosztował go wiele nerwów, jednak z pomocą przyszła bardziej doświadczona w tego rodzaju przedsięwzięciach koleżanka. Dzięki wsparciu Lady Gagi mógł olśnić zgromadzoną przed telewizorami i w teatrze publiczność swoim talentem wokalnym.

Nie szczędził również ciepłych słów filmowej partnerce, podkreślając, że nić porozumienia zawiązała się między nimi już przy pierwszym spotkaniu... 

Dla fanów Narodzin gwiazdy wspólna trasa Lady Gagi i Bradleya Coopera byłaby spełnieniem marzeń! Wybrałabyś się na ich koncert?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?