To prawdziwa gratka dla fanów „Narodzin gwiazdy”

Konrad Szczęsny 26 kwietnia 2019 20:01

Kolejna akcja marketingowa czy ukłon w stronę fanów? Bo kasowym sukcesie filmu Narodziny gwiazdy Bradley Cooper planuje kolejne duże przedsięwzięcie z koleżanką z planu, Lady GaGą. To z kolei oznacza powrót spekulacji, dotyczących natury łączącej ich relacji! Co na to partnerka aktora, modelka Irina Shayk?

Bradley Cooper wyruszy w trasę koncertową „Narodziny gwiazdy” z Lady GaGą 

Mimo że nie zdobyli statuetki za role w remake'u kultowej produkcji, utwór Shallow sprawił, że Oscar 2019 w kategorii „najlepsza piosenka oryginalna” powędrowała na konto Narodzin gwiazdy. Występ w trakcie pamiętnej nocy odbił się zresztą w mediach szerokim echem, cały świat zastanawiał czy łączy ich płomienny romans czy może to jedynie kolejny element akcji promocyjnej.

I gdy wydawało się, że zamieszanie wokół Bradleya Coopera i Lady GaGi przycichło, pojawiła się kolejna okazja do plotek! Tym razem w związku z pomysłem aktora, by wyruszyli w trasę koncertową, co zdradził na kanapie u Ellen DeGeneres. Zwierzył się, że sukces Narodzin gwiazdy skłonił go do planowania kolejnego przedsięwzięcia z filmową partnerką w roli głównej. Wyjaśnił, że łączy ich wyjątkowa nić porozumienia i nie może być mowy o zerwaniu tak bliskiej relacji...

„Wiesz co, pomyślałem, że fajną rzeczą byłoby czytanie scenariusza i śpiewanie wszystkich piosenek na żywo. To byłoby fajne, prawda?”, pytał na antenie.

Bradley Cooper o oscarowym występie

W dalszej części rozmowy przyznał, że występ na Oscarach kosztował go wiele nerwów, jednak z pomocą przyszła bardziej doświadczona w tego rodzaju przedsięwzięciach koleżanka. Dzięki wsparciu Lady Gagi mógł olśnić zgromadzoną przed telewizorami i w teatrze publiczność swoim talentem wokalnym.

Nie szczędził również ciepłych słów filmowej partnerce, podkreślając, że nić porozumienia zawiązała się między nimi już przy pierwszym spotkaniu... 

Dla fanów Narodzin gwiazdy wspólna trasa Lady Gagi i Bradleya Coopera byłaby spełnieniem marzeń! Wybrałabyś się na ich koncert?  

1/5
Lady Gaga, Bradley Cooper
Copyright @ONS
1/5

Wszystko wskazuje na to, że Bradley Cooper i Lady GaGa ponownie spotkają się na płaszczyźnie zawodowej...

2/5
Bradley Cooper, Irina Shayk i Lady Gaga
Copyright @BE&W
2/5

Bradley Cooper zapowiedział, że chciałby wyruszyć wraz z koleżanką z planu Narodzin gwiazdy w trasę koncertową! Co na to jego partnerka, Irina Shayk?

(na zdjęciu cała trójka w trakcie oscarowej nocy)

3/5
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Copyright @AP/Associated Press/East News
3/5

Fani Narodzin gwiazdy są z pewnością zachwyceni pomysłem Bradleya Coopera. Film okazał się dużym kasowym sukcesem.

4/5
Lady GaGa i Bradley Cooper mają romans?
Copyright @VINCENZO PINTO/AFP/East News
4/5

Czy planowana trasa z Lady GaGą, o której mówił Bradley Cooper, dojdzie do skutku?

5/5
Bradley Cooper, Lady Gaga
Copyright @Getty Images
5/5

Z pewnością cieszyłaby się dużą popularnością, podobnie jak ścieżka dźwiękowa Narodzin gwiazdy.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.