Ewa Żmijewska i Shandy Casper
Fot. materiały prasowe
Z Życia gwiazd

Córka Artura Żmijewskiego świętuje z narzeczoną wyjątkowy dzień! Opublikowała romantyczne kadry 

Ależ one się kochają!

Olga Figaszewska 27 maja 2024 19:53
Ewa Żmijewska i Shandy Casper
Fot. materiały prasowe

Jakiś czas temu córka Artura Żmijewskiego ogłosiła, że zaręczyła się ze swoją ukochaną. Ewa Żmijewska i Shandy Casper tworzą wspaniały duet w życiu prywatnym, a także na scenie. Połączyła je pasja i miłość do muzyki. Pielęgnują swoje uczucie, spełniają marzenia... Teraz Ewa Żmijewska zamieściła w sieci wspólne kadry z narzeczoną. W wyjątkowy sposób uczciła jej urodziny! Ależ one się kochają.

Ewa Żmijewska i Shandy Casper - połączyła je pasja do muzyki

Artur i Paulina Żmijewscy doczekali się trójki dzieci, synów: Karola i Wiktora oraz córki Ewy. Aktor nie ukrywa dumy z ich osiągnięć i mocno wspiera w budowaniu szczęśliwej przyszłości. Okazuje się, że najstarsza pociecha pary związała swoją przyszłość z muzyką.

Czytaj też: Gdy zachorował na raka prostaty, mógł liczyć na ich wsparcie. Tak wyglądała relacja Macieja Damięckiego z dziećmi

Ewa Żmijewska studiowała na wydziale wokalu Los Angeles College of Music w Pasadenie. Tam też poznała miłość swojego życia, Shandy Casper. Ukochana artystki to perkusistka, pochodząca z wyspy Curacao na Karaibach. Ich relacja zaczęła się od przyjaźni i wspólnej pasji. W końcu zrozumiały, że muzyka bardzo ich do siebie zbliżyła.  Od tamtej pory pielęgnują swoje uczucie.  

„Długo przed tym, kiedy stworzyłyśmy duet, byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami. Znalazłyśmy się w kręgu osób podobnych do nas, z różnych środowisk, krajów i stanów, które spotkały się w szkole w Kalifornii. [...] Kiedy okazało się, że tworzymy jeden głos, zrozumiałyśmy, że warto to pielęgnować. Może na początku nie wychodziło nam to idealnie, ale czułyśmy, że nasze głosy do siebie pasują”, mówiła córka aktora w rozmowie z Onetem. 

Ewa Żmijewska, Artur Żmijewski, Shandy Casper
Fot. Wojtalewicz Jarosław/ AKPA

Ewa Żmijewska, Artur Żmijewski, Shandy Casper

Ewa Żmijewska uczciła okrągłe urodziny ukochanej. Pokazała czułe kadry 

Obie są niesamowicie zdolne! Śpiewają, komponują, wspólnie tworzą akustyczny duet  Shandy&Eva. A ich twórczość mieści się w szeroko rozumianym gatunku pop/singer-songwriter. Na swoim koncie mają współprace z fantastycznymi artystami i nie  zatrzymują się w podążaniu za marzeniami. „Dla mnie zawsze muzyka była obecna w moim życiu, od małego właściwie. To było coś, co sprawiało mi największą radość i w pewnym momencie będąc nastolatką zrozumiałam, że przez to chcę się wyrażać i to chcę robić w życiu. Tata jak najbardziej śpiewa również, poza byciem aktorem. Śpiewał na deskach różnych teatrów, także myślę, że coś tam od niego w genach dostałam”, opowiadała kiedyś córka Artura Żmiejwskiego w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Ewa Żmiejwska i Shandy Casper budują swoje szczęście w Polsce, gdzie rozwijają muzyczną karierę. W jednym poruszyły temat legalizacji związków partnerskich. Nie ukrywają, że gdyby była taka możliwość, z pewnością by z niej skorzystały. Przy okazji zdradziły, że są już po zaręczynach, które odbyły się prawie dwa lata temu. „Już wszystko jasne — tym bardziej jesteśmy zainteresowane związkami partnerskimi. To nie nowość, to się stało z dwa lata temu”, mówiła Ewa Żmijewska w rozmowie z Plejadą.

Zakochane publikują w mediach społecznościowych romantyczne kadry. Widać, że bardzo się kochają! Ewa Żmijewska zauroczyła wszystkich wyjątkowym wpisem. Tak świętowała okrągłe, 30. urodziny narzeczonej. W mediach społecznościowych pokazała urocze zdjęcia! Nie zabrakło też tortu, który nawiązywał do muzycznej pasji i instrumentu, na którym gra Shandy.

Sami zobaczcie!   Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

Sprawdź też: Mama Krzysztofa Gojdzia szczerze o pieniądzach. „Nam się nie przelewało”

[Ostatnia publikacja treści na Viva Historie 30.05.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.