Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY
O TYM SIĘ MÓWI

Roksana Węgiel się zaręczyła: „Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"!

„Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko”

Olga Figaszewska 27 maja 2023 22:08
Roxie Węgiel metamorfoza włosy
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Wokalistka podzieliła się z fanami wyjątkową informacją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Roksana Węgiel przyjęła oświadczyny ukochanego! Gwiazda pokazała zdjęcie pierścionka. Co jeszcze zdradziła?

Roksana Węgiel i Kevin Mglej są zaręczeni

Roksana Węgiel znalazła szczęście i miłość u boku songwritera, Kevina Mgleja. Artystka w styczniu zdradziła, że jej serce jest zajęte. Zakochanych dzieli osiem lat, a łączy wspólna pasja.

„Poznaliśmy się przez pracę w studio i w zasadzie można powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia z obu stron. […] Nikogo i niczego w życiu nie byłam tak pewna, jak tej relacji. Bardzo mnie wspiera i rozumie. Jest moją bezpieczną przystanią, do której zawsze chcę wracać, kiedy wzbierają falę show-biznesu”, zwierzała się Roksana Węgiel jakiś czas temu na łamach Plejady.pl w rozmowie z Sergiuszem Królakiem.

Zobacz też: „To była miłość od pierwszego wejrzenia". Tak Roksana Węgiel i Kevin Mglej mówili o swoim uczuciu

Roksana Węgiel, Kevin Mglej
Fot. VIPHOTO/East News

Roksana Węgiel potwierdza zaręczyny z ukochanym 

Coraz częściej możemy podziwiać ich wspólne zdjęcia. Niedawno zadebiutowali na imprezie "K Magu". Wspierają się, inspirują i nie ukrywają już swojej miłości. „Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę w stanie pracować z osobą, którą kocham, bo zawsze miałam takie podejście, że tak się nie da z nikim dogadywać, a tutaj się okazuje, że jednak się da. Pisanie piosenek to są emocje. Nam się cudownie razem współpracuje, ja uwielbiam pracować z Kevinem. No idealnie jest", wyznała wokalistka w rozmowie ze Światem Gwiazd. 

Fani od pewnego czasu przeczuwali, że artystka zaręczyła się z ukochanym. Miała to zdradzić w jednej ze swoich piosenek „Friendzone”. „Jesteś uroczy, ale masz friendzone'a. Trochę się spóźniłeś, bo jestem zaręczona”, brzmią słowa utworu. Teraz Roksana Węgiel potwierdziła tę informację.

Okazuje się, że już kilka miesięcy temu przyjęła oświadczyny ukochanego. Wokalistka zamieściła w sieci zdjęcie pierścionka oraz romantyczny kadr z Kevinem Mglejem. 

„Kilka miesięcy temu powiedziałam "TAK"! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko. Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia, chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe...Dziękuję, że jesteś @kevinmglej ❤”, napisała. 

Pod postem zaroiło się od gratulacji i my również się do nich przyłączamy! 

Czytaj też: Na przekór wszystkim! Oto historia niezwykłej miłości Agnieszki i Grzegorza Hyży

Kim jest Kevin Mglej, ukochany Roksany Węgiel? 

Kevin Mglej ma 26 lat i jest autorem tekstów piosenek. Razem z Roksaną Węgiel i Jeremim Sikorskim współpracował nad nową płytą gwiazdy. „Jest zarówno wrażliwy, jak i bardzo stanowczy, z artystyczną duszą i twardo stąpającym po ziemi umysłem. Czuję się przy nim bezpiecznie”, wyznała wokalistka w Plejadzie. Z kolei artysta w jednym z ostatnich wywiadów ze Światem Gwiazd, zaznaczał: „To była taka miłość od pierwszego wejrzenia, kiedy spotkaliśmy się w studiu. Żadne z nas tego nie planowało, po prostu zaiskrzyło. Roksana okazała się niesamowicie ciepłą, wrażliwą, empatyczną, dojrzałą osobą i tak rozpłynąłem się".

Ukochany Roksany Węgiel jakiś czas temu był związany z aktorką Malwiną Dubowską. Byli partnerzy doczekali się wspólnie synka Williama.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?