Beyonce, Beyoncé, jamnik - otwarciowe
Fot. Carlijn Jacobs/Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MUZYKI

Beyoncé już niedługo zagra w Warszawie! Poznaj szczegóły wyjątkowego wydarzenia

Niezwykłe stroje, światowy rozmach i wachlarz emocji...

Konrad Szczęsny 19 czerwca 2023 15:48
Beyonce, Beyoncé, jamnik - otwarciowe
Fot. Carlijn Jacobs/Materiały prasowe

Kiedy Beyoncé wydała album „Renaissance”, Mankaprr Conteh z „Rolling Stone” napisała: „Beyoncé otworzyła drzwi do klubu nocnego, który sama stworzyła, miejsca, w którym każdy może być najgorętszą osobą w galaktyce ... album przemierza epoki muzyki tanecznej, aby wyczarować nadludzką pewność siebie i prawdziwie ludzką atmosferę nocnego wyjścia. Tematycznym triumfem siódmego albumu artystki jest połączenie tego, co niezwykłe i ziemskie, dwoistość, która żyje na parkietach tanecznych, które zainspirowały Renaissance - i w każdym z nas”. Po wielu niezwykle przychylnych recenzjach płyty „Renaissance”, Beyoncé ogłosiła swoją pierwszą od sześciu lat solową światową trasę koncertową RENAISSANCE WORLD TOUR.

Renaissance World Tour - szczegóły

Artystka rozpoczęła trasę 10 maja wyprzedanym koncertem w Sztokholmie, w szwedzkiej hali Friends Arena, wypełniając miasto potężną muzyką taneczną ze swojego niezwykle udanego siódmego albumu studyjnego, RENAISSANCE. Emocjonalny powrót na światową scenę, na który artystka czekała pięć lat, zachwycił 46 000 fanów, którzy w trakcie prawie trzygodzinnego występu usłyszeli takie utwory, jak „PLASTIC OFF THE SOFA”, „COZY” i „BREAK MY SOUL”, a także legendarne hity z jej pionierskiej dyskografii, takie jak „Flaws And All”, „Crazy In Love” czy „Love On Top”.

W Polsce artystka zagra aż dwa koncerty: 27 i 28 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie.

Czytaj także: Niesamowite stroje Beyoncé z trasy koncertowej Renaissance!

Tworzenie tego albumu pozwoliło mi marzyć i znaleźć ucieczkę w przerażającym dla świata czasie” - napisała na Instagramie z okazji wydania płyty. „Pozwoliło mi to poczuć się wolną i żądną przygód w czasie, gdy niewiele innego się działo. Moim zamiarem było stworzenie bezpiecznego miejsca, miejsca bez osądzania. Miejsca wolnego od perfekcjonizmu i nadmiernego myślenia. Miejsca, w którym można krzyczeć, uwolnić się, poczuć wolność. To była piękna podróż odkrywania. Mam nadzieję, że znajdziecie radość w tej muzyce. Mam nadzieję, że zainspiruje Was do tańca. Ha! I do poczucia się tak wyjątkowymi, silnymi i seksownymi, jakimi jesteście”.

Więcej informacji o trasie oraz wszelkie szczegóły dotyczące zakupu biletów znajdziesz na portalu LIVENATION.PL.

Podobnie jak w przypadku poprzednich tras, Beyoncé odciśnie swój ślad również poza sceną, dzięki BeyGOOD, inicjatywie, która powstała w 2013 roku, aby wspierać ludzi i programy na całym świecie. BeyGOOD będzie kontynuować swoje dziedzictwo filantropii, skupiając się na sprawiedliwości ekonomicznej poprzez wspieranie organizacji, które służą zmarginalizowanym i zaniedbanym społecznościom dostępem do stypendiów, możliwością staży, które prowadzą do znalezienia pracy oraz zasobami wspierających przedsiębiorczość.  

Beyonce Renaissance trasa koncertowa koncert warszawa 2023 stroje sceniczne
Fot. Kevin Mazur/WireImage for Parkwood

Beyoncé na scenie w trakcie Renaissance World Tour

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.