Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski
Fot. Kurnikowski/AKPA
HISTORIA MIŁOŚCI

Poznali się w Tańcu z Gwiazdami, jednak ten związek nie przetrwał próby czasu. Historia Mariny Łuczenko i Wojciecha "Łozo" Łozowskiego

„Myślałam, że będziemy się wzajemnie wspierać i rozumieć. Zawiodłam się", wyznała

Karol Sowa 10 maja 2023 18:56
Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski
Fot. Kurnikowski/AKPA

Obecnie Marina Łuczenko jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Wojciechem Szczęsnym. Przed laty jednak słynna piosenkarka miała kilku partnerów, między innymi: Mroza czy Wojciecha "Łozo" Łozowskiego. Z tym ostatnim chętnie pozowała na ściankach. Zakochani nie ukrywali wówczas swojego uczucia. Dlaczego więc im nie wyszło?

Marina Łuczenko i Wojciech "Łozo" Łozowski — historia miłości

Minęło już kilkanaście lat odkąd Marina i Wojciech Łozowski mieli się ku sobie. Jak się poznali? Podczas siódmej edycji Tańca z Gwiazdami w 2008 roku. Niedługo potem coraz częściej pojawiali się razem na imprezach branżowych. Ówczesny członek zespołu Afromental obdarzył wielkim uczuciem wschodzącą gwiazdę pop. O ich związku jednak niewiele wiadomo, ponieważ nie chcieli, aby ich relacja była medialna.

Z niektórych wywiadów wynika, że połączyły ich wspólne pasje. Oboje liczyli, że razem przetrwają każdy kryzys, jednak życie zweryfikowało ten związek. „Zakochaliśmy się w sobie na maksa. Jego pasją też jest muzyka. Myślałam, że będziemy się wzajemnie wspierać i rozumieć. Nie udało się. Zawiodłam się", wyznała wokalistka w rozmowie z Party w 2010 roku, zaraz po rozstaniu. 

CZYTAJ TEŻ: Mieszka w Amsterdamie, unika mediów. Z mamą, Hanną Lis łączą ją bardzo bliskie relacje

Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski, 2008 rok

Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski
Fot. Kurnikowski/AKPA

Wojciech Łozowski i Marina — rozstanie 

I choć od tamtego czasu minęło już ponad 10 lat, były członek zespołu Afromental wciąż pozytywnie wspomina ówczesną partnerkę. „Staram się posłuchać, co Mara puszcza i co tam wymyśla, bo prawie dwa lata spędziliśmy blisko ze sobą. Jest jedną z najfajniejszych wokalistek, jakie poznałem w życiu. Mara ma wszystko: jest przepiękną kobietą, ma super poczucie gustu, ma poczucie rytmu, umie się ruszać, umie się ubrać, ma poczucie estetyki [...]. Natomiast jeszcze czekam na nią taką, która się wyrzyga z rootsowych emocji swoich, taką, która się obnaży, nie patrząc na cały świat dookoła", wyznał w Fakcie. 

Co ciekawe, gdy Marina zaczęła układać sobie życie, Wojciech Łozowski chętnie wracał pamięcią do wspólnych chwil z piosenkarką. Dodał również, że miał okazję poznać jej obecnego partnera — Wojciecha Szczęsnego. „Poznałem Wojtka przez Marinę, chociaż może i wcześniej poznaliśmy się sami, gdzieś tu, w Warszawie. Natomiast jak byłem w Londynie, to bardzo było mi miło, bo dostałem zaproszenie na wspólną imprezę z Wojtkiem i Marą. Potem zbiliśmy pionę, spędziliśmy gdzieś tam trochę czasu razem. Bardzo lubię Wojtka, znamy się, lubimy. Na co dzień się nie widujemy, bo mieszkamy zupełnie gdzie indziej", przyznał w 2016 roku w wywiadzie dla Party. 

Po kilku latach od rozstania Wojciech Łozowski przyznał, że „ciągle, po tych paru latach, lubię rzucić na nią okiem i to się pewnie nigdy nie zmieni. Zdecydowanie lubię styl Mariny. Mara zawsze ubiera się tak, że zwracam na to uwagę. Szuka, kombinuje i to jest fajne", opowiadał w programie Na językach. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Izabela Janachowska zastąpi Katarzynę Dowbor?! Ważą się losy programu Nasz nowy dom...

Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski, 2009 rok

Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski, 2008 rok

Marina Łuczenko, Wojciech Łozowski
Fot. Kurnikowski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.